2022-07-29 11:26:48

Administratorius-asistentas (NT veikla)

CVMarket.lt klientas
Nuo 800 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

Šiuo metu ieškome kolegos Vilniuje, kuriam patinka intensyvus darbas, savo laiko planavimas ir savarankiškumas.

  • naujų butų paleidimas (susitikimas su buto savininku, buto apžiūra ir jo paruošimas trumpalaikei nuomai);
  • apartamentų profilių kūrimas ir priežiūra (internetinėje svetainėje ir rezervacinėse sistemose);
  • darbo optimizavimas išbandant naujas programų funkcijas arba ieškant sprendimų;
  • butų tikrinimas (švaros kokybės įvertinimas, butų būklės įvertinimas);
  • operatyvus problemų sprendimas, pagalba kolegoms;
  • kiti administraciniai darbai: sąskaitų išrašymas, dokumentų ruošimas, produktų užsakymas ir pan.

Esant poreikiui, kolegų pavadavimas:

  • komunikacija su svečiais telefonu, el. paštu ir žinutėmis;
  • komunikacija su tvarkytojomis ir ūkvedžiais bei jų darbų kuravimas.

Reikalavimai

  • Savarankiškumas - čia tiktų žmogus, kuris mėgsta dirbti savarankiškai ir dėliotis savo dienotvarkę pats, skirstant prioritetus. Daugiausiai laiko užims techniniai darbai prie kompiuterio, kita dalis laiko bus skirta aplankyti butus tikrinant švaros kokybę, buto būklę arba suruošiant naujus butus trumpalaikei nuomai.
  • Gebėjimas pastebėti smulkmenas, priekabumas detalėms.
  • Svarbus labai geras kompiuterinis raštingumas: darbas vyksta su keliomis programomis ir vis atsiranda naujų, kurios padeda optimizuoti darbus, dėl to labai svarbu gerai orientuotis, suprasti ir greitai mokytis.
  • Supratimas, kaip atrodo geras aptarnavimas ir komunikacija su žmonėmis;
  • Atsakingumas, nuoširdumas ir sąžiningumas;
  • Labai geros lietuvių, anglų ir rusų kalbų žinios (komunikacija su svečiais vyksta šiomis trimis kalbomis);
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas ir nuosavas automobilis;
  • Noras mokytis ir tobulėti. Čia visada bus kur tobulėti, o kartu galime nuveikti labai daugiau!

  • Atlyginimas nuo 800 Eur į rankas + mokesčiai + kuro kompensacija. Bandomasis laikotarpis 2-3 mėn., kurio metu siūlome 700 Eur + mokesčiai.
  • Darbo grafikas darbo dienomis ~09:00-18:00 val.

Visada esame atviri pasiūlymams ir deryboms :)