OPERATORIUS (-Ė) DARBUI SU GALANDINIMO STAKLĖMIS/ ОПЕРАТОР ПО РАБОТЕ С ЗАТОЧНЫМИ СТАНКАМИ

CVMarket.lt klientas
1230 - 2100 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

  • Darbas su programinėmis ir universaliomis galandinimo staklėmis / Работа на программируемыx и универсалных станках для заточки.

Darbo vieta / место работы – Ukmergės g. 281, LT-06318 Vilnius

Reikalavimai

  • techninio – inžinerinio pobūdžio išsilavinimas - privalumas / техническое - инженерное образование - является преимуществом;
  • panašaus pobūdžio darbo patirtis arba patirtis medienos apdirbimo pramonėje – privalumas / опыт работы аналогичного характера или опыт работы в деревообрабатывающей промышленности является преимуществом;
  • mokėti dirbti kompiuteriu / уметь работать с компьютером;
  • vairuotojo pažymėjimas / водительское удостоверение;
  • kruopštumas, atidumas, sąžiningumas / трудолюбие, старательность, честность;
  • gali būti paskutinio kurso studentas / может быть студентом последнего курса.

Kita informacija / Дополнительная информация:

  • apmokome / обучаем!
  • telefonas pasiteirauti / контактный телефон: +370 5 2375184; svetainė / Веб-сайт https://leuko.lt/;
  • pilna darbo diena / полный рабочий день.

  • geras darbo sąlygas ir visas socialines garantijas / хорошие условия труда и все социальные гарантии;
  • konkurencingą atlyginimą, kuris augs kartu su Jūsų patirtimi ir pasiektais rezultatais / конкурентоспособная заработная плата, которая будет расти вместе с Вашим опытом и результатами;
  • siūlomas darbo užmokestis bruto: 1230,00–2100,00 EUR (galutinis darbo užmokestis gali būti derybų objektu ir priklauso nuo kandidato patirties ir kompetencijos) / Предлагаемая зарплата брутто - 1230,00–2100,00 евро (окончательная заработная плата может быть предметом переговоров и зависит от опыта и компетентности кандидата).