2022-07-29 11:26:48

Java programuotojas

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Ieškome žmogaus, kuris su užsidegimu:

-imtųsi taikomųjų informacinių sistemų projektavimo ir programavimo;
-padėtų klientams randant tinkamiausią techninį sprendimą;
-dirbtų komandoje įgyvendinant sudėtingus projektus.

Reikalavimai

Būtų puiku, jei jūs:

- įgijote ir praktikoje taikote programavimo kalbų ir duomenų bazių valdymo sistemų žinias;
- lavinotės ar vis dar lavinatės technologijų srityje;
- turite patirities dirbant su tokiomis technologijomis kaip Spring (arba J2EE), Hibernate, Tomcat, AngularJS, RDBMS ir pan.;
- turite web aplikacijų kūrimo patirties;
- galite bendrauti angliškai;
- sugebate rengti techninę dokumentaciją;
- suprantate informacinių sistemų architektūrinius principus;
- galite pateikti savo žinių įrodymus (sertifikatus).

Įmonė siūlo

- Darbą su dideliais, valstybinės reikšmės IT projektais;
- Galimybę mokytis ir tobulėti;
- Rezultatus atitinkantį finansinį įvertinimą;
- Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą.