2022-07-29 11:26:48

JavaScript programuotojas (-a)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

TEO Interaktyviosios televizijos aplikacijų projektavimas ir programavimas; paslaugų autorizavimo, valdymo, paslaugų stebėjimo sistemų kūrimas. Aukštos kokybės programinio kodo kūrimas naudojant naujausias JavaScript, HTML 5 technologijas. Jūsų sukurtus sprendimus matys ir jais naudosis daugiau kaip 150000 interaktyviosios televizijos vartotojų.

Reikalavimai

• aukštasis išsilavinimas (pageidautina IT, telekomunikacijų srityje);
• patirtis programuojant HTML ir JavaScript kalbomis;
• asmeninės savybės: bendradarbiavimas, atsakingumas, kruopštumas;
• analitiniai ir sistemų kūrimo įgūdžiai.

Naudingi įgūdžiai ir privalumai:

• kompiuterių tinklų, jais teikiamų paslaugų bei naujų telekomunikacijų technologijų galimybių išmanymas;
• patirtis dirbant su Unix arba Linux technologijomis (privalumas);
• Microsoft.NET šeimos technologijų išmanymas (C#, ASP.NET);
• C++ programavimo žinios Linux aplinkoje (privalumas).

Įmonė siūlo

• Įdomų darbą, gerai žinomoje ir stabilioje įmonėje;
• Konkurencingas finansines sąlygas, sveikatos ir nelaimingų atsitikimų draudimą;
• Galimybę realizuoti save ir įgyvendinti savo idėjas;
• Tobulėti siekiant profesinių ir asmeninių tikslų;

Kontaktai:
Justinas Verbickas
jv(eta)afr.lt
+37064565765