2022-07-29 11:26:48

Vadovaujantis programuotojas (Lead developer)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

• Efektyvus tinklo sistemų ir aplikacijų plėtros ir eksploatacijos įgyvendinimas. Savalaikis interaktyvios TV paslaugų kūrimas, diegimas ir plėtra.
• Vartotojų poreikius analizė kuriamoms paslaugoms.
• Produktų technines specifikacijas bei paslaugų techninio realizavimo dokumentacijų rengimas.
• Dalyvavimas sistemų programinės įrangos kūrimo ir diegimo procesuose, testavimuose.
• Atsakomybė už sukurtų paslaugų kokybę ir saugą.
• Užduočių skirstymas jaunesniesiems programuotojams ir atsakomybė už vykdymo kontrolę kodo kokybę ir saugą, jų darbo laiko apskaitą ir kokybę.

Reikalavimai

• Aukštasis išsilavinimas (informatika, telekomunikacijos).
• Senior lygio programavimo patirtis.
• Patirtis programuojant HTML ir JavaScript kalbomis.
• Microsoft.NET šeimos technologijų išmanymas (C#/ASP.NET).
• Duomenų bazių projektavimo ir našumo derinimo patirtis.
• Bendradarbiavimas, atsakingumas.
• Geri darbų organizavimo įgūdžiai.
• Verslo kompetencijos: verslo supratimas, orientacija į tikslą ir klientą.
• Anglų kalbos žinios.

Įmonė siūlo

• Įdomų darbą, gerai žinomoje ir stabilioje įmonėje.
• Konkurencingas finansines sąlygas, sveikatos ir nelaimingų atsitikimų draudimą.
• Galimybę realizuoti save ir įgyvendinti savo idėjas.
• Tobulėti siekiant profesinių ir asmeninių tikslų.