2022-07-29 11:26:48

IT architektas (-ė)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

• Kompleksinių architektūrinių sprendimų kūrimas, vertinimas ir diegimo kontrolė;
• Naujų technologijų, produktų, platformų analizė, testavimas ir pagristų siūlymų teikimas vidiniai plėtrai ir klientams;
• Betarpiškas dalyvavimas IT standartų, sprendimų šablonų, IT strategijos, verslo tęstinumo planų kūrimo procesuose.

Reikalavimai

• Aukštasis išsilavinimas;
• Geros lietuvių ir anglų kalbos žinios;
• Rezultato siekimas, gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
• Gebėjimas lyderiauti, koordinuoti vykdomą veiklą (techninių debatų vedimo, argumentavimo, konfliktinių situacijų sureguliavimo sugebėjimai);
• Ne mažesnė nei 4 metų darbo patirtis vienoj ar keliose srityse: serverių, diskų masyvų, operacinių sistemų (MS, Unix, Linux), duomenų bazių (Oracle, DB2, SQL, MySQL), rezervinio kopijavimo, middleware, tinklų (LAN ,WAN), virtualizacijos, debesų kompiuterijos sprendimų projektavime, diegime, priežiūroje;
• Ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis „Enterprise level“ lygio architektūrinių sprendimų projektavime.

Privalumai:
• Specializacijos srities žinias patvirtinantys sertifikatai;
• TOGAF sertifikatas;
• Praktinė patirtis dalyvaujant viešuose IT pirkimų konkursuose;
• ITIL procesų ir projektų valdymo žinios;
• Rusų kalbos žinios;
• Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Įmonė siūlo

• Puikias darbo sąlygas ir visas socialines garantijas;
• Konkurencingą atlyginimą;
• Galimybę dirbti su naujausiomis ir sudėtingomis technologijomis;
• Dideles asmeninio tobulėjimo / kvalifikacijos kėlimo galimybes;
• Plačias horizontalios ir vertikalios karjeros galimybes;
• Draugišką profesionalų komandą ir neformalią darbo aplinką.

Kontaktai:
Justinas Verbickas
jv(eta)afr.lt
+37064565765