2022-07-29 11:26:48

Turinio vadovas (-ė)/projektų vadovas (-ė)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Mes ieškome dviejų plačių pažiūrų darbuotojų, dirbančių iš savo namų Lietuvoje. Pagrindinės užduotys:
  • Kurti turinį mūsų internetei svetainei (viešbučių aprašymų rašymas, straipsniai apie įvairius kelionių aspektus, straipsniai apie mediciną);
  • Vertimų koordinavimas su mūsų vertėjais;
  • Pardavimų rėmimas- kontaktų analizavimas, paieška ir inicijavimas mūsų Verslo vystymo grupei;
  • Kompetencija socialinėje medioje: organizuoti Facebook ir Google plus kampanijas.
  • Reikalavimai

  • Labai stiprios anglų kalbos žinios raštu (lygis panašus gimtajai kalbai);
  • Stiprūs organizaciniai įgūdžiai – pagalba projektų valdyme (bendravimas su viešbučių savininkais el. paštu ir telefonu/kodų siuntimas susieti jų užsakymų platformą su mūsų ir pan.).
  • Kompetencija socialinėje medioje;
  • Noras prisidėti prie naujų uždavinių. Šie įgūdžiai būtų vertinami kaip reikšmingi privalumai:
  • Know how SEO rašyme;
  • Domėjimas IT ir E-komercija;
  • Rusų kalbų žinios.
  • Įmonė siūlo

    Mes siūlome: dinamišką aplinką su daugybe galimybių mokytis skaitmeninio marketingo ir projektų valdymo;
    taip pat e-komercinių strategijų know-how suvokimą ir asmeninį augimą.