2022-07-29 11:26:48

CE kat. automašinos vairuotojas

CVMarket.lt klientas
2750 - 3184.21 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

1) Puspriekabių vairuotojams:
- Darbas su Mercedes ir MAN puspriekabėmis;
- Važiavimas po Vokietiją, Šveicariją ir Prancūziją;
- Apmokėjimas: 2090 euro per mėnesį (neto) arba 95 euro už važiavimo dieną (neto), po 6 mėnesių - 100 euro už važiavimo dieną (neto).

2) Vairuotojams, turintiems ADR pažymėjimą:
- Linijų maršrutai po Vokietiją;
- Mašinos Mercedes ir MAN: priekabos - konteinerių vežėjai (Wechselbrücke);
- Grįžimas į bazę kiekvieną dieną ir parinkta gyvenamoji vieta;
- Apmokėjimas: 2310 euro per mėnesį (neto) arba 105 euro už važiavimo dieną (neto).

3) Rąstų vežėjo vairuotojams:
- Medienos pervežimas Vokietijoje bei kitose Europos šalyse;
- Darbas taip pat naktinėse pamainose;
- Apmokėjimas: 105 euro už važiavimo dieną (neto) arba 2420 euro per mėnesį (neto).

4) Priekabos - konteinerių vežėjo (Wechselbrücke) vairuotojams:
- Maršrutai tiktai po Vokietiją;
- Mašinos MAN ir Scania: priekabos -konteinerių vežėjai (Wechselbrücke);
- Prekė: Sausas ir šviežias maistas;
- Pakrovimo/iškrovimo darbai;
- Apmokėjimas: 2090 euro per mėnesį (neto) arba 100 euro už važiavimo dieną (neto).

Reikalavimai

- CE kat. vairuotojo pažymėjimas;
- Bent 1 metų krovininės automašinos vairuotojo /-os darbo patirtis;
- Vairuotojo kortelė (čipas) ir 95-as kodas;
- Vokiečių arba anglų kalbos žinių pagrindai.

Siūlome stabilų darbą, savalaikį algos sumokėjimą, galimybę važiuoti namo kas 2 mėnesius 1-2 savaitėms.