2022-07-29 11:26:48

Elektrikas - montuotojas

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Suformuotos elektrikų komandos plėtrai Utenos mieste ieškome naujų, kvalifikuotų bei norinčių dirbti komandos narių.

Darbo pobūdis - elektros instaliacijos iki 1000 V montavimo darbai naujai statomuose, bei rekonstruojamuose komercinės ir gamybinės paskirties objektuose, automatikos, automatinio valdymo sistemų, kompiuterinio ryšio tinklų montavimas.

Reikalavimai

- Profesinis elektrotechninis išsilavinimas;
- Nemažesnė nei 1 metų patirtis elektros darbų srityje;
- Gebėjimas dirbti komandoje;
- Atsakingumas, kruopštumas.

Privalumai:
- Noras dirbti ir tobulėti;
- Elektrosaugos VK kategorija;
- Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Įmonė siūlo

Draugišką kolektyvą;
- Visas darbui būtinas priemones (įmonės transportas, profesionalūs įrankiai, darbo apranga, darbo saugos priemonės ir t.t.);
- Kvalifikacijos kėlimo kursus;
- Karjeros perspektyvos galimybes;
- Gyvybės ir sveikatos draudimą;
- Kolektyvinę darbo sutartį.

Atlyginimas: siūlome konkurencingą, kompetenciją atitinkantį, nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą.