2022-07-29 11:26:48

Rinkodaros praktikantas (-ė)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Esi kūrybiškas? Nori tobulėti rinkodaros srityje? Mėgsti analizuoti? Gebi dirbti savarankiškai ir komandoje? Į visus klausimus atsakei teigiamai? Mes ieškome būtent Tavęs!
Kviečiame Tave prisijungti prie „Atostogų parko“ rinkodaros ir pardavimų komandos, kur galėsi atskleisti savo talentus!

Reikalavimai

Tikimės, kad Tu:
• Gebi laikytis nustatytų terminų;
• Turi puikius darbo kompiuteriu įgūdžius;
• Moki „multitaskinti“;
• Esi iniciatyvus;
• Gebi dirbti nepriklausomai ir komandoje.

Įmonė siūlo

Mes Tau siūlome:
• Galimybę prisidėti prie didelių rinkodaros projektų įgyvendinimo;
• Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
• Pozityvią komandą, kuri padės mokytis ir įveikti iššūkius;
• Visas priemones reikalingas Tavo darbui;
• Galimybę nemokamai naudotis Sporto klubu, baseinais ir pirtimis.
Praktikos metu Tu:
• Padėsi komandos nariams koordinuoti įvairius projektus;
• Analizuosi ir koordinuosi duomenų srautus;
• Mokysiesi iš savo srities profesionalų;
• Dalyvausi susirinkimuose;
• Generuosi naujas ir nestandartines idėjas.