2022-07-29 11:26:48

Slaugė (-as) (Vokietija)

CVMarket.lt klientas
2700 - 3200 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

You are a nurse (f/m) and would like to live and work in Berlin? competence & more helps you to get started. The German health care system, which is one of the world’s best, provides you with great opportunities for your personal development and future career.

Your responsibilities:
You will take care of patients and/or elderly people in different hospitals and/or nursing homes in Berlin. Our customers include all major and renowned clinics and nursing facilities of the city. This gives you the opportunity to choose in which facilities or fields of work you would like to work.

Jūs esate slaugė (-as) ir norėtumėte gyventi ir dirbti Berlyne, Vokietijoje? competence & more padės Jums susirasti darbą. Vokiškoji sveikatos apsaugos sistema, kuri yra viena geriausių pasaulyje, suteikia Jums asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Jūsų pareigos:
Jūs rūpinsitės pacientais ir/arba vyresnio amžiaus žmonėmis skirtingose ligoninėje ir/ arba slaugos namuose Berlyno mieste. Mūsų klientai – visos pagrindinės ir renovuotos klinikos ir slaugos paslaugas teikiančios miesto institucijos. Tai suteiks Jums galimybę pasirinkti kurioje vietoje norite dirbti.

Reikalavimai

Requirements:
• Essential is that you have obtained a nursing certificate
• Furthermore, you should be able to understand and speak German without great difficulty (level B2, upper intermediate).

Reikalavimai:
• Slaugės (-o) išsilavinimas/ sertifikatas
• Vokiečių kalbos suvokimas ir kalbėjimas be didesnių sunkumų (B2 ir aukštesniu lygiu)

Įmonė siūlo

We offer:
• Flexible working hours: You decide whether you would like to work early, late or night shifts.
• You will work in hospitals and/or nursing homes in the heart of Berlin (e.g. Charité). Our customers’ facilities are well-known all over Europe.
• We are happy to support you regarding your professional recognition and in finding accommodation.
• Naturally, we will pay you a fair and appropriate salary.

If you wish to join our team, please submit your application (preferably by e-mail). You can send in your application in German or English. Job interviews can be carried out in person, via telephone or Skype.

Mes siūlome:
• Lankstų darbo grafiką: Jūs nuspręsite ar norite dirbti rytinėje, dieninėje ar naktinėje pamainoje.
• Jūs dirbsite ligoninėse ir/arba slaugos namuose pačioje Berlyno širdyje. Mūsų paslaugos yra gerai žinomos visoje Europoje.
• Mes su džiaugsmu Jums padėsite apgyvendinimo klausimais ir kvalifikacijos nustatymu.
• Natūralu, kad mes Jums mokėsime sąžiningą ir konkurencingą atlyginimą.

Jeigu norite prisijungti prie komandos, prašome siųsti savo CV. CV prašome siųsti vokiečių arba anglų kalba. Darbo pokalbiai vyks telefonu arba Skype programa.