2022-07-29 11:26:48

Administratorė(-ius) / Vyr. padavėja(-jas) restorane

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Ieškome aktyvaus, motyvuoto ir super draugiško komandos nario!
Vadovavimas restorano pamainai, kontrolė. Svečių pasitikimas. Darbo laiko nustatymas kitiems padavėjams. Tiesioginių rezervacijų priėmimas, banketų ir kitų renginių priežiūra pamainos metu.
Kasos aparato priežiūra.
Darbas pamaininis.

Reikalavimai

Vyr. administratoriaus arba ilgametė padavėjo (-os) darbo patirtis aukštesnio ar aukšto lygio restoranuose. Norime, kad kandidatas išmanytų restoranų verslą, orientuotųsi Vilniaus rinkoje, domėtųsi naujovėmis.
Norime priimti į komandą stiprių lyderio savybių turinčią asmenybę.
Dirbame su "Presta" programa, jos išmanymas - privalumas taip pat. Jeigu nėra - išmokinsime.

Siūlome smagią poziciją viename seniausių Vilniaus restoranų "Medininkai".
Modernų ir motyvuojantį požiūrį į darbo santykius, galimybę realizuoti savo idėjas restorano veikloje, darbuotojų privilegijas viešbučių tinkle "Europa Group".