2022-07-29 11:26:48

Pardavimų ir rinkodaros vadybininkė (-as)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Ieškome komandos nario, kuris būtų atsakingas už kvepiančio lietuviško prekės ženklo ODORO žinomumą ir augimą Lietuvos rinkoje. Mėgsti mūsų prekės ženklą ir produkciją? Patinka mokyti, pateikti,organizuoti, fotografuoti, komunikuoti ir visaip kitaip siekti produkto sėkmės, atitinki žemiau pateiktus rekailavimus, nieko nelauk ir rašyk mums!

Atsakomybės:
• Rinkodaros veiksmai, skatinantys žinomumą ir populiarumą (reklama, kita komunikacija, analizės, idėjos, paieškos ir visa kita, kas telpa į rinkodaros rėmus, o dar geriau - jeigu rėmais neapsiriboji);
• Didmeninį pardavimą skatinantys veiksmai (vizitai, mokymai, išstatymai, komunikacija, susitikimai su potencialiais distributoriais);
• El. parduotuvės pardavimus skatinantys veiksmai (idėjos, organizavimas, komunikavimas, turinio pildymas, kita);
• Plėtros ir augimo idėjos, rinkos tyrimai, tendencijų sekimas, domėjimasis ir atvirumas su kvapais susijusia informacija;
• Kiti trumpalaikiai ir ilgalaikiai veiksmai į sėkmę.

Reikalavimai

• 1-2 metų patirtis prekybos, gamybos įmonėje pardavimų arba rinkodaros prekės ženklo vadybininku;
• Esminių pardavimų ir rinkodaros procesų išmanymas;
• Web puslapio/ el. parduotuvės turinio valdymo principų išmanymas;
• Geri darbo su kompiuteriu įgūdžiai, (MS Office, privalumas - CorelPhotoshop) pomėgis naudoti aplikacijas telefone (Gmail paketas, Viber, CRM, Instagram, Facebook ir pan.);
• Gebėjimas proaktyviai organizuoti savo darbą, ir pomėgis nesėdėti be darbo;
• Rišli lietuvių ir anglų kalba, privalumas - rusų, latvių, lenkų kalbos.

Įmonė siūlo

• Patrauklius priedus nuo esamų pardavimų!
• Galimybę augti pareigose ir atsakomybėse;
• Malonią, neįtemptą atmosferą nedideliame kolektyve;
• Laiku mokamą atlyginimą.