2022-07-29 11:26:48

CNC operatoriai Suomijoje(anglų ir lenkų kalba)!

CVMarket.lt klientas
15 - 18 €/val. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Ko mes ieškome:

- 2 operatorių prie vertikalių staklių, Siemens valdymas;
- 2 operatorių prie horizontalių frezavimo staklių, Heihenhain valdymas.

Ką mes siūlome:

* 40 valandų per savaitę, darbą 2 pamainomis, galimybę dirbti viršvalandžius;
* atlyginimą 15-18 eurų per valandą;
* darbas savaitgaliais bei viršvalandžiai apmokami 50-100% didesniu tarifu;
* NEMOKAMAI darbo drabužius;
* NEMOKAMĄ būstą(atskiri kambariai). Būstas nuo darbo nutolęs 1.5km;
* ilgalaikį darbą.

Reikalavimai

- Ne mažesnė nei 5 metų atitinkama patirtis;
- anglų ir lenkų kalbos žinios(neužtenka kalbėti tik viena iš šių kalbų,būtina mokėti abi kalbas);
- stiprūs CNC programavimo įgūdžiai;
- bent minimalūs skaitymo įgūdžiai, kadangi reikės sekti instrukcijas;
- didelis dėmesys detalėms.

Įmonė siūlo

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius arba
Statybininkų g. 7, 50118 Kaunas
Mob.: 862466641
Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Instagram: www.instagram.com/darbai_svetur
Svetainė: www.DarbaiSvetur.lt