2022-07-29 11:26:48

Geležinkelių inžinierius

Alliance for Recruitment
1900 - 3000 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

  • Geležinkelių infrastruktūros statinių projektų rengimas, t. y.: standartinių geležinkelio kelio trasos plano ir išilginio profilio, žemės sankasos, vandens nuvedimo sprendinių parinkimas; standartinio erdvinio koridoriaus rengimas (Autocad civil 3D programa); kelio planų, išilginių profilių, skersinių profilių brėžinių rengimas, kiekių skaičiavimas, aprašymas.
  • Sprendinių derinimas, bendradarbiavimas su komandos nariais, klientais ir partneriais.
  • Kitos kompleksinės inžinerinės užduotys, ugdančios patirtį ir kompetencijas.
  • Projekto vadovo ir projekto dalies vadovo skiriamų darbo užduočių vykdymas.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis projektų rengime, administravime arba vykdyme.
  • Pageidautina, kad kandidatas būtų baigęs kelių arba geležinkelių inžinerijos studijas, tačiau svarstomi kandidatai ir iš kitų statybos inžinerijos sričių.
  • Patirtis dirbant su AutoCAD.
  • Patirtis dirbant su Civil 3D ar kita lygiaverte programa.

  • Galimybė dalį laiko dirbti iš namų. Likusiu laiku dirbama iš biuro Vilniuje.
  • “Stebby” sveikatingumo naudų platforma.
  • Sporto renginių startinio mokesčio kompensavimas.
  • Ketvirčio skyriaus išvykos.
  • Kvalifikacijos ir kompetencijų kėlimo mokymai.
  • Skiepai nuo gripo
  • Darbuotojų draudimas nuo nelaimingų atsikimų ir ligų.
  • Įvairūs proginiai sveikinimai.