2022-07-29 11:26:48

Internetinės prekybos vadovas (-ė)

Gintaro baldai, UAB
4000 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Esame vienas didžiausių baldų salonų tinklų Baltijos šalyse ir ieškome motyvuoto ir nebijančio iššūkių Internetinės prekybos vadovo (-ės), kuris (-i) bus atsakingas (-a) už elektroninės parduotuvės vystymą ir plėtrą. Jei gebi suvaldyti ir motyvuoti komandą siekti tiklsų, tai gali būti puiki galimybė prisijungti prie vis augančios mūsų komandos!

Siūlome darbą pilnu etatu. Darbo vieta : Akmenų g. 12, Klaipėda.

Jūsų vaidmuo "Gintaro baldai" komandoje bus neįkainojamas! Jūs kartu dirbsite su aktyvių pardavimų, marketingo srities kolegomis ir būsite atsakingas (-a) už:

  • pardavimų didinimą elektroninės prekybos padalinyje (verslo padalinio finansinį balansą);
  • pardavimų vystymą internetu, pasitelkiant internetinei prekybai būdingus komercijos ir skaitmeninės rinkodaros įrankius;
  • elektroninės platformos turinio valdymą ir techninės priežiūros organizavimą;
  • kolegų darbo koordinavimą;
  • geriausių internetinės prekybos praktikų analizavimą;
  • pardavimų procesų optimizavimą;
  • pasiektų rezultatų analizę.

Reikalavimai

Tikimės, kad Jūs:

  • turite patirties internetinės prekybos vystymo srityje;
  • turite patirties skaitmeninėje rinkodaroje;
  • esate orientuotas į rezultatą ir turite stiprius planavimo bei vadovavimo gebėjimus;
  • esate įsitraukiantis ir jaučiantis atsakomybę už savo sprendimus.

Įmonė siūlo

Mes Jums siūlome:

  • prisijungti prie vieno iš didžiausių Lietuvoje baldų pardavimų tinklo Lietuvoje bei vystyti ir tobulinti sėkmingai veikiantį, dideles perspektyvas turintį baldų pardavimų internetu verslo padalinį;
  • galimybę realizuoti savo potencialą bei įgyvendinti savo kūrybines idėjas;
  • galimybę realizuoti save kaip vadovą, tobulėti susiduriant su naujais iššūkiais;
  • įdomų, kūrybingą ir atsakingą darbą jauname kolektyve;
  • naudingą darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą.

Atlyginimas: 4000 Eur/mėn. neatskaičius mokesčių. Už pasiektus gerus darbo rezultatus gali būti mokamas priedas prie atlyginimo.

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Besidomintys šiuo skelbimu taip pat žiūrėjo