2022-07-29 11:26:48

Kelių Technikas

Alliance for Recruitment
1000 - 1400 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

  • Kelių bei gatvių projektavimas su komandos narių pagalba.
  • Kiekių skaičiavimas.
  • Projekto techninės dokumentacijos rengimas.
  • Sprendinių derinimas, bendradarbiavimas su komandos nariais ir išorės partneriais.
  • Kitos vyresniųjų inžinierių, projektų vadovo paskirtų užduočių atlikimas.

Reikalavimai

  • Inžinerinis išsilavinimas (paskutinio kurso studentai taip pat laukiami).
  • AutoCAD programos pagrindai.
  • Pozityvumo, gebėjimo ir noro nuolat mokytis, augti bei tobulėti.
  • Atsakomybės, darbštumo, savarankiškumo ir bendradarbiavimo.
  • Anglų kalbos žinios būtų laikomos privalumu.

  • Galimybė dalį laiko dirbti iš namų. Likusiu laiku dirbama iš biuro Vilniuje.
  • “Stebby” sveikatingumo naudų platforma.
  • Sporto renginių startinio mokesčio kompensavimas.
  • Ketvirčio skyriaus išvykos.
  • Kvalifikacijos ir kompetencijų kėlimo mokymai.
  • Skiepai nuo gripo
  • Darbuotojų draudimas nuo nelaimingų atsikimų ir ligų.
  • Įvairūs proginiai sveikinimai.