2022-07-29 11:26:48

NUOTOLINIS SERVISO PRIĖMĖJAS (-A) anglų k. | VILNIUS

CVMarket.lt klientas
1500 - 2000 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

Labas!

Jei jau atsidarei šį darbo skelbimą, labai tikėtina, kad per vieną žingsnį priartėjai prie savo svajonių darbo ir svajonių bendradarbių! Mes, tai yra TRELO, į savo komandą kviečiame žmogų:

  • Gerai išmanantį sunkvežimių sandarą ir veikimo principus;
  • Anglų kalba bendraujantį lyg savo gimtąja.

Ką tau reikės daryti naujame darbe?

  • Nuotoliniu būdu (telefonu, el. paštu) aptarnauti Vakarų Europoje esančius sunkvežimių remonto centro klientus (lietuvių, anglų, rusų kalbomis), planuoti klientų srautus, sudaryti ir derinti remontų sąmatas;
  • Dirbti su pirminiais buhalteriniais dokumentais;
  • Parinkti sunkvežimių remontui reikalingas atsargines detales specializuotuose kataloguose;
  • Jokio pamaininio darbo. Dirbsi Vilniuje, I-V, 8.00 – 17.00 val.

Reikalavimai

Ko mes tikimės iš Tavęs?

Pagrindinius reikalavimus turim šiuos:

  • Turi darbo patirties sunkvežimių remonto centre priėmėjo, meistro priėmėjo ar panašiose pareigose;
  • Gerai kalbi ir susikalbi anglų, rusų bei lietuvių kalbomis.

Papildomi privalumai:

  • Gerai išmanai sunkvežimių sandarą ir veikimo principus;
  • Turi patirties naudojantis specializuotais detalių parinkimo katalogais;
  • Esi imlus (-i) naujovėms, turi gerai veikiantį vidaus degimo variklį ir nori augti drauge su TRELO!

Ką mes tau suteiksim mainais už tavo laiką, žinias ir įgūdžius?

  • Atlyginimą nuo 1500 iki 2000 eur/mėn į rankas;
  • Rūpestį tavo sveikata (50 eur ketvirtinį sveikatos ir sveikatinimo veikloms skirtą biudžetą STEBBY platformoje (leisti galėsi savo nuožiūra), taip pat profilaktinius sveikatos tikrinimus, sezoninius skiepus nuo gripo ir erkinio encefalito);
  • TRELO partnerių nuolaidas (Gitana, Stokker, InterCars, Euromaster, Vytautas Mineral SPA, Vision Express, Baltic Clipper, ProudLT ir t.t.);
  • Jei kaupi II pensijų pakopoje – visą sumą dengiame mes;
  • Vidinius techninius mokymus TRELO akademijoje;
  • Išorinius mokymus, seminarus ir konferencijas;
  • Vidinius įmonės renginius ir konkursus (galbūt, būtent tu su treliečių sirgalių komanda keliausi 2025 metais į Dakarą);
  • Komandą, su kuria gali augti drauge;
  • Visas darbui reikalingas priemones ir įrankius;
  • Retkarčiais, bet ne daugiau kaip kartą per ketvirtį - komandiruotes padirbėjimui iš užsienio (Belgijos, Vokietijos, Prancūzijos) (tavo nukeliavimu ir apgyvendinimu rūpinamės mes).

Nepraleiskite savo galimybės ir kandidatuokite dabar!