2022-07-29 11:26:48

Personalo paieškų ir atrankų specialistas

Alliance for Recruitment
2279 - 2975 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

  • Bendradarbiavimas su darbuotojų ieškančiais vadovais, siekiant išsiaiškinti darbuotojų poreikį, užtikrinti sklandų darbuotojų paieškos ir atrankos procesą;
  • Naujų darbuotojų paieška, naudojant įvairius paieškos šaltinius (socialiniai tinklai, darbuotojų paieškų tinklapiai, kandidatų duomenų bazės, bendravimas su universitetais ir kt.) bei pritraukimas (telefonu, socialinių tinklų priemonėmis ir kt.);
  • Darbuotojų atrankos;
  • Vidinės kandidatų duomenų bazės formavimas bei valdymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (Žmonių išteklių vadyba, Viešasis administravimas, Organizacinė psichologija, Vadyba, kt.);
  • Ne mažesnė nei 2 metų patirtis darbuotojų pritraukimo ir atrankos srityje;
  • Skirtingų paeškos stategijų išmanymas (soc.tinklai, CV duomenų bazės);
  • Anglų kalbos išmanymas žodžiu ir raštu;
  • Patirtis vedant platesnius pokalbius su kandidatais, vertinant jų kompetenciją – privalumas;
  • Patirtis su darbdavio įvaizdžio dalimi – privalumas;
  • DK ir (ar) teisės aktų, reglamentuojančių valstybės tarnybą, išmanymas - privalumas;
  • Orientacija į rezultatą, iniciatyvumas bei gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje;
  • Atsakingumas, laiko planavimo ir organizavimo įgūdžiai;
  • Puikūs bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai (gebėjimas bendradarbiauti ir konsultuoti vadovus bei darbuotojus).

Įmonė siūlo

  • Galimybę kaupti ekspertines žinias ir jomis dalintis;
  • Siūlyti ir įgyvendinti profesines idėjas;
  • Asmeninio tobulėjimo bei kvalifikacijos tobulinimo galimybes;
  • Stiprią ir palaikančią komandą;
  • Įtraukiančią vidinę įstaigos kultūrą ir draugišką atmosferą (įvairios akcijos ir renginiai darbuotojų įsitraukimui didinti, ministerijos tradicijos, dėmesys darbuotojų fiziniam aktyvumui bei jų vaikams ir kt.);
  • Lankstų (ir/ar individualų) darbo grafiką bei galimybę dirbti nuotoliniu būdu (įskaitant galimybę dirbti ne Vilniaus mieste bei užsienyje);
  • Įvairias papildomas naudas (kompensuojamas nuvykimas į darbą ir parvykimas iš jo viešuoju transportu darbo dienomis, skiepai bei profilaktiniai tyrimai, skatinimas individualiomis dovanomis bei kt.).

Besidomintys šiuo skelbimu taip pat žiūrėjo