2022-07-29 11:26:48

Profesionalios virtuvės įrangos pardavimo vadybininkas (ė)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Ieškome iniciatyvių, atsakingų ir savarankiškų darbuotojų, norinčių prisijungti prie nedidelio ir draugiško mūsų įmonės kolektyvo.

Esate kūrybingas ir turite patirties ir ambicingų idėjų, kurias siekiate realizuoti, bet nerandate tam tinkamos aplinkos?

Mes siūlome puikią darbo aplinką, suteikiame galimybę dalyvauti įvairios paskirties objektų kūrime ir įgyvendinant įvairios įrangos restoranams, viešbučiams, valgykloms, kavinėms, picerijoms tiekimą.

Reikalavimai

- vairuotojo teisės B kategorijos;

- vadybininko darbo patirtis;

- kalbų žinojimas: anglų, rusų arba lenkų (privalumas);

- patirtis pardavimose (PRIVALUMAS):

pramoninių katilų, viryklių, grilių, indaplovių, konvekcinių krosnių, vitrinų, šaldytuvų ir kt. įrengimų ar panašaus darbo patirties.

Įmonė siūlo

- puikią darbo aplinką;

- kolegų patirtį ir patarimus

- gerą tarnybinį automobilį;

- konkurencingą šioje srityje darbo užmokestį;

- laiku mokamą atlyginimą ir papildomą naudų paketą;

- motivacinę atlyginimo sistemą.

- galimybę augti kartu su įmone bei realizuoti savo idėjas

- galimybę dalyvauti įvairios paskirties įrangos pardavimo mokymose tiekėjų gamyklose.