Klausimo paieška
 1 2 3 4 

(25.01.2008)  Sveiki,

Norėčiau paklausti kuri informacija matoma tik man, o kuri kitiems kaip pvz. potencialiam darbdaviui? Ar jis mato kiek anketu siunciau kitoms firmoms? ir kokias?

Gal galima kažkaip skirti kur privati info kur ne?


Pagarbiai,
Artūras
Tai priklauso nuo jusu CV Statuso, taciau bet kuriuo atveju informacijos apie jusu kandidatavima i kitas firmas jis matyti negali.

Jūsų CV gali turėti skirtingą statusą.
Norėdami pakeisti CV statusą, priklausomai nuo poreikių, paspauskite "Aktyvus CV/Pasyvus CV" laukelį.
CV konfidencialumą galite keisti spausdami "Taip/Ne" nuorodą. Pasirinktas konfidencialumo režimas yra rodomas paryškintu šriftu.

Statusas - Aktyvus CV
Jūsų CV ir kontaktiniai duomenys yra matomi visoms kompanijoms, kurios sumokėjo už duomenų bazės naudojimą.
Su aktyviu CV jūs galite kandidatuoti į bet kurią darbo poziciją.

Statusas - Pasyvus CV
Jūsų CV visiškai neprieinamas kompanijoms.
Su pasyviu CV jūs vis vien galite kandidatuoti į bet kurią darbo poziciją.

Statusas - Konfidencialus: Taip/Ne
Jūsų CV yra matomas, bet jūsų nuotrauka, kontaktinė informacija, rekomendacijos ir buvusių darboviečių pavadinimai yra paslėpti.
Potencialūs darbdaviai gali jums pasiūlyti darbą išsiųsdami laišką per sistemą (jūsų el. pašto jie nematys).
Kai jūs kandidatuojate į kokią nors poziciją, jūsų duomenys pasidaro matomi darbdaviui.

Geros dienos,
www.cvmarket.lt


(21.01.2008)  Laba diena,

Norėčiau paklausti, galbūt kažko neaktyvavau ar padariau kažkur klaidą, jog dar niekas neskaitė Mano CV?

Bei dar vienas klausymas, ar tik dvi darbo pozicijas galima išsirinkti?Pagarbiai Mantas Orlauskas
Jusu CV yra aktyvus ir matomas darbdaviams, taciau noredamas, kad darbdaviai atkreiptu i jus demesi, turetumete pats kandidatuoti i jums patinkancias darbo pozicijas.

Taip, viename CV galima pasirinkti tik dvi pageidaujamas pareigas, taciau jus galite susikurti iki 5 skirtingu CV skirtingoms pareigoms.

Geros dienos,
www.cvmarket.lt

(15.01.2008)  Nenoreciau kad jis butu matomas puslapyje....
Jusu CV yra konfidencialus, taigi jusu asmenine ir kontaktine informacija mato tik tie darbdaviai, kuriems issiunciate savo CV. Savo CV konfidencialuma galite keisti spausdama nuoroda "Konfidencialus: Taip/Ne" laukelyje "Statusas" prie jusu CV.

Geros dienos
www.cvmarket.lt


(20.12.2007)  Įmonė, kurioje norėčiau įsidarbinti, ieško darbuotojo, tačiau kitai pozicijai, nei aš pretenduočiau. Ar nelikčiau nesuprasta, jei nusiųsčiau savo CV ir motyvacinį laišką, kuriame paaiškinčiau, kad noriu pretenduoti į kitą poziciją ir jeigu įmonei reiktų tokio darbuotojo kaip aš, galiu susitikti pokalbiui.

Aciu, Jurga
Jei viska issamiai paaikintumete motyvaciniame laiske, tikrai neliktumete nesuprasta. Darbdaviai palankesni tiems kandidatams, kurie turi nori dirbti butent ju firmoje o ne kandidatuoja bet kur ir tikisi, kad kas nors juos priims. Jei toje firmoje atsiras, jusu norima darbo vieta, didele tikimybe, kad jus busite pakviesta pokalbiui del jos.

Sekmes

CV Market

(12.12.2007)  Laba diena,nerandu kur galeciau susikurti savo CV?Pavyzdi radau-bet kaip susikurti[kur?]nerandu;noriu susikurti kelis CV,tureti juos visada po ranka,ir siuntineti darbdaviams[kartu su motivaciniu laisku];prasau padekite,pagarbiai,Algis S.
CV galite susikurti meniu skiltyje "Mano CV Market" paspaude mygtuka "Kurti nauja CV". CV Market sistemoje galite susikurti iki 5 skirtingu CV lietuviu arba anglu kalbomis.

Geros dienos
CV Market

(06.12.2007)  Laba diena mano CV market sistemoje tačiau negaunu nei vieno pasiūlymo ar pakvietimo dėl darbo gal galėtumėt pasakyti kas yra netaip
Jusu CV yra aktyvus ir matomas darbdaviams, taciau noredama sulaukti pakvietimu i interviu, turetumete pati kandidatuoti i darbdaviu siulomas darbo pozicijas. Kandidatuoti galie spausdama mygtuka "Noriu kandidatuoti", esanti darbo skelbimo apacioje.

Geros dienos.
CV Market

(07.11.2007)  laba diena
kodel prisijungus per darbdavių sektorių mano įvestas CV nera matomas. Nors statusas aktyvus, nekonfidencialus?Gal ka nors ne iki galo atlikau ivesdama CV? Aciu
Jusu CV ivestas teisingai ir yra matomas. Matyti ji kaip aktyvu (su jusu pavarde ir kontaktine informacija) gali tik darbdaviai, turintys CV Market paslaugas. Visi kiti mato jusu CV pasyvu. Tai padaryta stengiantis apsaugoti darbo ieskanciuosius. Jei kiltu klausimu, kreipkites.

Geros dienos, CV Market

(28.08.2007)  kur ir kada patalpinsite mano CV
Sveiki,

Jusu CV yra CV Market duomenu bazeje nuo tada kai Jus ji sukurete. Darbdaviai gali matyti Jusu CV ir siusti Jums darbo pasiulymus.

Geros dienos
CV Market

(20.08.2007)  Idejau savo CV pries dvi savaites ir niekas dar jo nepastebejo, kurioje vietoje turiu pasitaisyti?

Is anksto Dekoju
Sveiki,
Jūsų CV pakankamai išsamus, tačiau jei norite, kad darbdaviai labiau pastebėtų Jūsų CV, turėtumėte pats kandidatuoti į siūlomas darbo pozicijas.

Geros dienos,
CV Market

(10.08.2007)  Ar yra galimybė 53 metų moteriai susirasti darbą. Iki šiol kiek beieškau, niekas į darbą nepriima. Manau, kad dėl amžiaus
Laba diena,

Nenuvertinkite saves, darbo paieska gali trukti gana ilgai nepriklausomai nuo amziaus. Norint greiciau rasti darba patariame jums stebeti naujus skelbimus, aktyviai siusti CV darbdaviams, nepamirstant ir motyvacinio laisko, kuriame pasakytumete darbdaviui, koks darbas jus domina, parodytumete savo tinkamuma siam darbui.
Jus kandiddatuojate i skirtingu sriciu darbo vietas, pritaikykite savo CV kiekvienai is ju (CV Market galima susikurti iki 5 skirtingu CV), taip darbdavys zinos, kad norite butent sito darbo.

Sekmes ieskant darbo,
CV Market

(09.08.2007)  Laba diena,
nori paklausti: per CV market sistema siunciau 3 CV, taciau CV perziuros statistikoje raso, kad CV neskaitytas; kaip tai suprasti, ar kad niekas siustu CV neskaite, ar kad ju neskaite Jusu svetaineje?
Pagarbiai,
Vida.
Laba diena,

Darbdaviai, kuriems issiuntete savo CV yra pasirinke gauti kandidatu gyvenimo aprasymus el. pastu, o CV perziuros statistikoje skaiciuojami tik CV perziurejimai CV Market svetaineje.

Jei kiltu klausimu, kreipkites.

Geros dienos,
CV Market

(15.12.2006)  Įsidarbinau UAB \"Senukų prekybos centras\". Sudaryta neterminuota darbo sutartis. Nustatomas išbandymo laikotarpis 3 mėnesiai, norint patikrinti ar darbuotojas tinka sulygtam darbui. Šio laikotarpio stebėtojas yra padalinio/skyriaus vadovas.
Kitos darbo sutarties sąlygos,dėl kurių šalys sulygsta(pagal Lietuvos Respublikos darbo kodekso 95 straipsnio 4ir 5 dalis, 119 straipsnį, 158 straipsnio 6 dalį , 168 straipsnio 2 dalį, 182, 185 straipsnius, 195 straipsnio 6 dalį, 221 straipsnio 2 dalį, kitus straipsnius , taip pat kitus teisės aktus)
Padaviau prašymą dėl darbo sutarties nutraukimo, nes kantrybę viršijo direktoriaus bei pavaduotojos diletantuškumas bei nesiskaitymas su manimi kaip garantinio remonto skyriaus darbuotoju. Direktorius man paaiškino, kad pareiškimas priimtas, bet man reikės atidirbti 14 darbo dienų.
Kiek aš žinau , bandomojo laikotarpio laiku ne tik darbdavys įvertina mano sugebėjimus , bet ir aš galiu įvertinti savo vadovų sugebėjimus. Todėl ašnoriu išeiti iš to darbo Panevėžio Senukų padalinio per 3 darbo dienas. Ar turiu tokią teisę?
Jei darbo sutartyje yra įrašyta būtent taip: "Nustatomas išbandymo laikotarpis 3 mėnesiai, norint patikrinti ar darbuotojas tinka sulygtam darbui",
tai pagal darbo kodekso 107 str. 1 d., kurioje nustatyta, jog "Jei darbdavys pripažino, kad išbandymo norint patikrinti, ar darbuotojas tinka pavestam darbui, rezultatai nepatenkinami, jis iki išbandymo termino pabaigos gali atleisti darbuotoją iš darbo, apie tai raštu įspėjęs darbuotoją prieš tris dienas, ir nemokėti jam išeitinės išmokos<..>" tik darbdavys turi teisę nutraukti darbo sutartį prieš tris dienas o ne darbuotojas. Jei būtų įrašyta, kad bandomasis laikotarpis nustatytas abiejų šalių iniciatyva arba darbuotojo pageidavimu, tuomet ir darbuotojas galėtų nutraukti darbo sutartį bandomuoju laikotarpiu įspėjęs darbdavį prieš tris dienas, o ne prieš keturiolika.
Jūs atveju, Jūs privalote išdirbti keturiolika dienų skaičiuojant nuo prašymo atleisti iš darbo atleidimo dienos.

P.S. Primename, kad atsakymai į užduotus klausimus negali būti laikomi oficialia teisine konsultacija, išvada ar teisės aktų aiškinimu.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į CV Market juristus.


(16.11.2006)  Laba diena,
keičiu darba. Pranesiau pries savaite apie tai darbdaviams ir tik tada jie pradejo skaiciuoti pardavimus bei kazkodel neberanda saskaitu. Manau planuojama priskaiciuoti trukumus. Taip jau buvo su ankstesniu darbuotoju pas juos ir dabar bylinejasi. Ar man imanoma imtis kokiu nors isankstiniu veiksmu, kad apsisaugoti nuo nemalonumu. Dabartiniai darbdaviai zino, kad iseinu i kita darba.
Aciu
Viskas priklauso nuo to, kaip buvo "įforminta" tai, kokį darbą Jūs dirbote. Pasirašant darbo sutartį, Jums turėjo būti kartu duota pasirašyti ir pareiginė instrukcija ar kitas panašus dokumentas. Tame dokumente paprastai nurodomos tikslios funkcijos, kurias atlieka pareiginę instrukciją ar kitą dokumentą pasirašęs asmuo. Neesant tokiam dokumentui, darbdavys turės didelių sunkumų įrodyti tai, kad Jūs neatlikote vienokio ar kitokio darbo, nes gal būt tai nėra darbas, kurį Jūs turėtumėte daryti. Kita vertus, jei Jūsų atliekamas darbas dėl Jūsų tyčios ar neatsargumo darbdaviui buvo nuostolingas (sąnaudos viršijo pajamas), tuomet nemalonumų Jums visdėlto gali atsirasti.

P.S. Primename, kad atsakymai į užduotus klausimus negali būti laikomi oficialia teisine konsultacija, išvada ar teisės aktų aiškinimu.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į CV Market juristus.


(25.09.2006)  Laba diena! Vienas savininkas turi kelias maitinimo įmones. Vienoje iš jų dirbu aš. Toje įmonėje dirbau tris su puse metų. Šiuo metu, tą darboviete ruošiasi uždaryti ( mus perspėjo mėnesį prieš ). Man pasiūlė pereiti į kita darbovietę ( to pačio savininko , tas pats įmonės vardas ). Ar man priklauso išeitinė iš tos darbovietės. Nesvarbu ,kad ir pasiūlytų darbą už tą patį valandinį ir tas pačias pareigas? Jeigu aš nesutinku su tuo ką man pasiūlo ( su tuo pačiu valandiniu ir tas pačias pareigas , bet ilgesniomis darbo valandomis ) ar man privalo darbdavys sumokėti išeitnine kompensacija? IŠ ANKSTO DĖKOJU!!!
Jei darbo sutartis nutraukiama darbdavio iniciatyva be darbuotojo kaltės, bet kokiu atveju, vadovaujantis darbo kodekso 140 str., darbuotojui privalo būti išmokėti išeitinė išmoka. Pagal darbo kodekso 30 str. lyg ir įmanoma įforminti darbuotojo perkėlimą iš vienos darbovietės į kitą (su darbuotojo sutikimu), jei dėl to susitaria buvęs ir naujasis darbdaviai, tačiau, kaip tai praktikoje daroma, sunku pasakyti. Siūlyčiau papildomai pasikonsultuoti valstybinėje darbo inspekcijoje - www.vdi.lt

P.S. Primename, kad atsakymai į užduotus klausimus negali būti laikomi oficialia teisine konsultacija, išvada ar teisės aktų aiškinimu.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į CV Market juristus.

(20.06.2006)  Laba diena,norėjau paklausti.
Dirbu paprasta pardavėja. Atleidžia iš darbo pagal darbo vietos naikinimą. Įspėjimą išsireikalavau prieš 4men. (auginu 5 m. sūnų,išsiskyrusi). Atostogų neturėjau. Su tais 4 men. išeina, jog išdirbau metus ir 7 d. (atleidžiama liepos 7d.).
Man priklauso dviejų mėn. išeitines ir atostoginiai.
Uždirbu minimalia alga ( ji yra lyg 550lt.?), mano NPD 335lt (nes auginu 6m. vaiką).
Manau, kad ir atostoginiai turėtų būti didesni nei įprastai, nes jei būčiau atostogavusi, tai būtų keliom dienom daugiau. Ne 28 d. bet 35 d.(tiksliai nežinau).
Būkite geri, paskaičiuokite kiek aš turiu gauti atleidimo iš darbo dieną. Atlyginimas nesikeitė, todėl paskutinių trijų mėnesių vidurkis idealiai toks pats kaip ir visus metus. Į darbovietę yra atėjęs antstolių raštas ir man paskutinius du mėnesius nuo algos išskaičiuoja 20%. Bet kiek girdėjau,nuo išmoku negali daryti išskaitų! Ar tai tiesa? Esu pasimetusi ir noriu tiksliai sužinoti, kiek aš (Lt.) turiu gauti? Bent apytiksliai parašykite,su darbdaviais esu kritiškoj būklėje ir pilnai žinau, kad mane bandys apsukti. Bandė apgauti bandydami įtikinti pasirašyti prašymą išeiti savo noru! Tai dabar esame stipriai \"susikibę\". LABAI LABAI DĖKOJU!!!
Dėl NPD – NPD vadovaujantis LR Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 20 str. yra 335 lt. Vadovaujantis LR Darbo kodekso 166 str. 2 d., Jums priklauso ir 35 dienos minimalių kasmetinių atostogų.
Kompensacija už nepanaudotas atostogas Jums turi būti išmokėta už tiek dienų, kiek faktiškai turite nepanaudotų atostogų. Jei dirbote 1 metus ir 7 d., tuomet turite gauti kompensaciją už nepanaudotas 35 dienas.
Preliminariai galima sakyti, jog jei negavote jokių kitokių pajamų, tuomet vidutinis dienos darbo užmokestis neatskaičius mokesčių būtų apie 18,33 lt. Taigi, kadangi turite 35 dienas nepanaudotų atostogų, turėtumėte gauti apie 641,55 lt kompensaciją neatskaičius mokesčių.“Į rankas“ turėtumėte gauti apie 520,79 lt.
Jums priklausytų dvejų mėnesių vidutinio darbo užmokesčio dydžio išeitinė išmoka, t.y. 1100 lt neatskaičius mokesčių ir apie 814 lt atskaičius mokesčius.
Išmokas galite pabandyti paskaičiuoti pati: http://www.tax.lt/calculator.php
Atkreipiu Jūsų dėmesį, jog tai tik apytiksliai skaičiavimai ir negalima jais besąlygiškai remtis. Siūlyčiau papildomai kreiptis į nesuinteresuotą asmenį – kokį nors buhalterį, kuris galėtų atlikti tikslius paskaičiavimus.

P.S. Primename, kad atsakymai į užduotus klausimus negali būti laikomi oficialia teisine konsultacija, išvada ar teisės aktų aiškinimu.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į CV Market juristus.


(01.05.2006)  Laba diena,
turiu problemu su darbdaviais del atlyginimo, del sutarties ir pan.

1. Atlyginimas. Ant sutarties yra parasyta \"nemazesnis nei vyriausybes nustatytas mini8malus darbo uzmokestis\". Sumos nurodytos konkreciai nera. Ar tai reiskia kad gaunu tik minimuma?Darbdaviai perveda i saskaita didesne suma. Tai dabar nezinau ar man dali moka juodais ar kaip. Jie nesutinka israsyti pazymos kiek tiksliai per menesi gaunu.

2.Del apmokymu. Sutartyje yra parasyta:\"darbuotojas sutinka atlyginti darbdaviui islaidas, kurias sis patirs organizuodamas darbuotojo tobulinimasi, tuo atveju, jei darbuotojas nutrausks su darbdaviu darbo sutarti per ateinancius metus.\" Pries savaite buvau apmokymuose, bet paildomu jokiu sutarciu nepasirasiau. Ar tai reiskia, kad jie gali reikalauti is manes apmokejimo, jei dabar iseiciu is darbo?

3.Visa sutartis surasyta \"nesamoningai\". Kam butu galima ja duoti perziureti ar ji teisinga ir atitinka visas salygas?

Dekoju uz atsakymus. Geros dienos!
1. Dėl atlyginimo, pagal Jūsų paršytą situaciją, atrodytų, jog Jums priklauso minimalus atlyginimas. Gal būt darbdavys kaip nors motyvuoja, kad išmoka didesnę sumą - pvz. premija, už gerus darbo rezultatus ir pan. Labai jau keistai darbdavys elgiasi, jei moka nelegaliai, pervesdamas pinigus per banką.
2.Iš Jūsų parašytos sąlygos nėra visiškai aišku, per kuriuos ateinančius metus - per pirmus, ar per visus ateinančius. Tačiau, manau, jog bent jau pirmus darbo metus, jei darbo sutartį nutrauksite savo iniciatyva, tuomet privalėsite darbdaviui atlyginti ji turėtas išlaidas Jūsų apmokymui.
3. Galite kreiptis į teisininką (pvz. advokatą, advokato padėjėją), išmanatį darbo teisę.

P.S. Primename, kad atsakymai į užduotus klausimus negali būti laikomi oficialia teisine konsultacija, išvada ar teisės aktų aiškinimu.(14.04.2006)  Dirbu leidinio redaktore leidybinėje įmonėje Kaune. Auginu 13 metų dukrą. Įmonę ketina perkelti į Vilnių. Prieš kiek laiko ir kokia forma darbdaviai mane turi įspėti, kokias alternatyvas pasiūlyti? Žodžiu apie tai mane jau informavo, o raštu nepateikė pasirašyti jokių dokumentų. Kaip elgtis, kad nepasijusčiau apgauta? Vienas iš darbdavių argumentų - tapau jiems per brangi. Galimybės dirbti tą patį darbą už mažesnį atlyginimą nepasiūlė, panašaus darbo - taip pat.
Patikslinkite klausimą. Apie ką turi įspėti. Jei apie atleidimą, tuomet vadovaujantis LR darbo kodekso 129 str. 4 d. darbo sutartis su darbuotojais, <...> darbuotojais, auginančiais vaikų iki keturiolikos metų, gali būti nutraukta tik ypatingais atvejais, jeigu darbuotojo palikimas darbe iš esmės pažeistų darbdavio interesus. Vadovaujantis LR darbo kodekso 130 str. 1 d., darbdavys apie darbo sutarties nutraukimą privalo įspėti prieš 4 mėn. Tačiau pirmiau, neesant Jūsų kaltės, darbdavys raštu privalo pasiūlyti Jums kitą darbą, nuo kurio Jūs raštu turite atsisakyti.

P.S. Primename, kad atsakymai į užduotus klausimus negali būti laikomi oficialia teisine konsultacija, išvada ar teisės aktų aiškinimu.(29.03.2006)  padekite! darbdaviai suteike nemokamus kursus su salyga ,kad dirbsime pas juos.pasibaigus kursams buvome idarbinti pusei etato (mes nedirbome,pinigai buvo mokami tam, kad \"nepabegtume\").taip pralaukeme 4men ir pranese kad darbo nebus.kita diena atveze pasirasyti prasymus iseiti is darbo (abipusiu susitarimu).mes juos pasiraseme, taciau sutarciu dar nenutraukeme. iseitines ismokos ju teigimu mums nepriklauso.noretumem suzinoti ar mums priklauso iseitines ir atostoginiai, jei mes pasiraseme prasymus, bet sutartys dar nenutrauktos.ar dar nevelu? ka daryt?
Ką turite omenyje, kad sutačių dar nenutraukėte? Jei pasirašėte ant dokumento, kad išeinate iš darbo (t.y. ir nutraukiate darbo sutartį) abiejų šalių susitarimu, tuomet darbo sutartis jau yra nutrūkusi. Išeitinės išmokos nutraukus darbo sutartį abišaliu susitarimu nepriklauso, tačiau priklauso kompensacija už nepanaudotas atostogas. Jei manote, kad darbdavys neteisėtai Jus atleido, tuomet galima kreiptis į teismą. Tačiau, jei patys pasirašėte dokumente dėl darbo sutarties nutraukimo bendru susitarimu, tai gali būti sunku įrodyti, kad atleidimas neteisėtas.

Papildyta
Apie tai, ar darbdavys jau pranešė apie Jūsų atleidimą socialinio draudimo fondo valdybos teritoriniam skyriui, galite sužinoti skyriuje pagal Jūsų gyvenamąją vietą.

P.S. Primename, kad atsakymai į užduotus klausimus negali būti laikomi oficialia teisine konsultacija, išvada ar teisės aktų aiškinimu.(22.02.2006)  Sveiki,
norėjau pasiteirauti, kokios galimybės man yra atgauti uždirbtus pinigelius. Situacija tokia:
Dirbau pagal autorinę sutartį. Išdirbusi mėnesį išėjau iš darbo. Atlyginimą turėjo pervesti į mano sąskaitą. Bet jo nesulaukiau. Pasiskambinusi darbdaviams sužinojau, kad man į jų sąskaitą reikia pervesti apie 40 litų, nes, neva, jie Sodrai per daug sumokėjo ir man tą skirtumą reikia padengti. Kaip supratot, savo uždirbtą atlyginimą aš "mačiau kaip savo ausis", o reikalautų pinigėlių aš jiem nepervedinėjau. Įmonės buhalterės paprašiau, kad išrašytų pažymą apie man priskaičiuotą atlyginimą, bet taip pat nesulaukiau. Kaip tokiu atveju man derėtų elgtis? Ar galioja senaties terminas atlyginimo atgavimui?
Ačiū už atsakymą.
Jei su "darbdaviu" buvo sudaryta tik autorinė sutartis, tuomet formaliai Jūs neturėjote darbo santykių, atitinkamai, jie neturėjo mokėti Sodrai už Jus. Todėl yra visiškai nepagrįstas jų argumentas. Dėl to, ar jie už Jus mokėjo socialinio draudimo fondui, galite sužinti teritoriniame Sodros skyriuje. O šiaip, kad išsireikalautumėte Jums priklausančius pinigus, reiktų kreitis į teismą. Jei su Jumis tebuvo sudaryta autorinė sutartis, tuomet, senaties terminai pagal darbo kodeksą netaikomi.

P.S. Primename, kad atsakymai į užduotus klausimus negali būti laikomi oficialia teisine konsultacija, išvada ar teisės aktų aiškinimu.(22.02.2006)  Jei is darbo iseiti prasyma padaviau 2005 12 20, prasydama, kad is darbo atleistu 2005 12 23 po 23 dienos as dar turejau dirbti 14 dienu? Ir kada jie man turejo sumoketi pinigus ar 23 diena ar po 23 dienos praejus 14 dienu, nes man pinigai buvo sumoketi 2006 01 11.
Jei nėra specialų sąlygų, numatytų darbo kodekso 127 str., tuomet darbo sutartį Jūs galėjote nutraukti įspėjusi darbdavį ne vėliau kaip prieš keturiolika dienų. Taigi, jei prašymą padavėte 2005-12-20, tuomet privalėjote dirbti iki 2006-01-02. Iki šios datos su Jumis ir privalėjo atsiskaityti.

P.S. Primename, kad atsakymai į užduotus klausimus negali būti laikomi oficialia teisine konsultacija, išvada ar teisės aktų aiškinimu. 1 2 3 4 

Užduokite klausimą:
 

Klausti gali tik registruoti CV Market vartotojai. Prisijungti galite portalo viršutiniame dešiniajame kampe suvedę prisijungimo vardą bei slaptažodį*.

Norėdami prisiregistruoti, spauskite mygtuką "Registruotis" ir užpildykite visus laukus.

Užsiregistravę ar prisijungę nueikite į Karjeros centrą (puslapio viršje) ir paspauskite lentelėje nuorodą "Užduoti klausimą" arba "Užduoti klausimą teisininkui".
 

CV Market - gerų darbų portalas!

*Jeigu neatsimenate slaptažodžio, po prisijungimo laukais spauskite "Pamiršote slaptažodį" ir galėsite jį pasikeisti nauju.

 
 
 
VIP darbo skelbimai
Administracijos vadovė...
Administracijos vadovė...
Pardavimų vadybininkas...
Pardavimų vadybininkas...
Pardavimų vadybininkas...
Pardavimų vadybininkas...
Pardavimų vadovas (-ė)
Pardavimų vadovas (-ė)
Skolų išieškojimo spec...
Skolų išieškojimo spec...
INŽINIERIUI (-EI) (Ele...
INŽINIERIUI (-EI) (Ele...
Marketingo projektų va...
Marketingo projektų va...
Serviso meistras
Serviso meistras
Ekspedicijos skyriaus ...
Ekspedicijos skyriaus ...
Pilnų krovinių ekspedi...
Pilnų krovinių ekspedi...
Nuomos projektu vadovas
Nuomos projektu vadovas
Inžinierius - automatikas
Inžinierius - automatikas
Pardavimų koordinatorė...
Pardavimų koordinatorė...
Recruitment Manager
Recruitment Manager
Mitarbeiter/in kredito...
Mitarbeiter/in kredito...