Pirmasis puslapisKarjeros patarimaiKlausimai ir atsakymai
 
Klausimo paieška
 1 2 3 4 

(11.08.2008)  Sveiki ,

Jei CV yra konfidencialus ar mato mano vardą ir pavardę.

Dėkoju.
Jei CV yra konfidencialus, Jusu varda ir pavarde mato tik tie darbdaviai, kuriems issiunciate savo CV. Rasykite savo varda ir pavarde tik i jiems skirtus laukelius, nes jei juos irasysite CV pavadinime, tiksle papildomoje informacijoje ar kitur, jie bus matomi, net jei Jusu CV konfidencialus.

Geros dienos,
CV Market

(17.03.2008)  Sveiki,
Norejau pasiteirauti - issiunciau savo CV kelioms imonems ir tik po to ikeliau savo nuotrauka. Ar gave mano laiska darbdaviai matys jau pakoreguota CV (su nuotrauka)? Dekui uz atsakyma.
Tai priklauso nuo to, kaip siuntete savo CV. Jei siuntete pdf formatu kaip prisegtuka, pakeitimu darbdavys nepamatys, jei siuntete nuoroda i CV, pakeitimai matomi.
Jei issiuntete CV spausdamas mygtuka "Noriu kandidatuoti", darbdavys prisijunges prie CV Market savo atrankos lenteleje mato juos pakoreguotus.

Geros dienos,
www.cvmarket.lt

(17.03.2008)  Laba diena,

Norėčiau paklausti, ar atnaujintas CV taip pačiai gerai matosi darbdaviams kaip ir naujai sukurtas?

Aciū už atsakymą
Taip, atnaujinti CV matomi auksciau sarasuose.

Geros dienos,
www.cvmarket.lt

(27.02.2008)  Laba diena
Mano CV market sistemoje tačiau negaunu nei vieno pasiūlymo ar pakvietimo dėl darbo gal galėtumėt pasakyti kas yra ne taip. Ačiū
Jusu CV yra konfidencialus - pilna CV informacija gali matyti tik darbdaviai, kuriems siuntete savo CV. Likusieji mato jusu CV be asmenines ir kontaktines informacijos, buvusiu darbovieciu pavadinimu ir t.t. CV konfidencialuma galite keisti spausdama nuoroda "Konfidencialus CV: TAIP/NE" esancia CV statuso laukelyje. Konfidencialumas rodomas paryskintu sriftu(t.y jei paryskintas TAIP, reiskia, kad CV konfidencialus).

Geros dienos,
www.cvmarket.lt


(21.02.2008)  Sveki!Ka turiu uzpildyti ir kaip,kad manimi susidometu darbdaviai?Aciu.
Visu pirma turite susikurti CV. Tai galite padaryti prisijunge prie CV Market sistemos ir paspaude mygtuka "Kurti nauja CV"

Geros dienos,
www.cvmarket.lt


(08.02.2008)  kaip suszinot ar mano CV perziurejo visu įmonių direktoriai -administratoriai, kuriems cv siunciau y el. pašto dezute
Tu CV, kuriuos siuntete darbdaviams tiesiogiai el. pastu, perziurejimo statistikos pamatyti negalite. Perziurejimo statistika galite pamatyti tik tada, kai kandidatuojate per CV Market sistema. Ja galite pamatyti meniu "Mano CV Market" paspaudes nuoroda "CV perziurejimo statistika".

Geros dienos
www.cvmarket.lt


(25.01.2008)  Sveiki,

Norėčiau paklausti kuri informacija matoma tik man, o kuri kitiems kaip pvz. potencialiam darbdaviui? Ar jis mato kiek anketu siunciau kitoms firmoms? ir kokias?

Gal galima kažkaip skirti kur privati info kur ne?


Pagarbiai,
Artūras
Tai priklauso nuo jusu CV Statuso, taciau bet kuriuo atveju informacijos apie jusu kandidatavima i kitas firmas jis matyti negali.

Jūsų CV gali turėti skirtingą statusą.
Norėdami pakeisti CV statusą, priklausomai nuo poreikių, paspauskite "Aktyvus CV/Pasyvus CV" laukelį.
CV konfidencialumą galite keisti spausdami "Taip/Ne" nuorodą. Pasirinktas konfidencialumo režimas yra rodomas paryškintu šriftu.

Statusas - Aktyvus CV
Jūsų CV ir kontaktiniai duomenys yra matomi visoms kompanijoms, kurios sumokėjo už duomenų bazės naudojimą.
Su aktyviu CV jūs galite kandidatuoti į bet kurią darbo poziciją.

Statusas - Pasyvus CV
Jūsų CV visiškai neprieinamas kompanijoms.
Su pasyviu CV jūs vis vien galite kandidatuoti į bet kurią darbo poziciją.

Statusas - Konfidencialus: Taip/Ne
Jūsų CV yra matomas, bet jūsų nuotrauka, kontaktinė informacija, rekomendacijos ir buvusių darboviečių pavadinimai yra paslėpti.
Potencialūs darbdaviai gali jums pasiūlyti darbą išsiųsdami laišką per sistemą (jūsų el. pašto jie nematys).
Kai jūs kandidatuojate į kokią nors poziciją, jūsų duomenys pasidaro matomi darbdaviui.

Geros dienos,
www.cvmarket.lt


(21.01.2008)  Laba diena,

Norėčiau paklausti, galbūt kažko neaktyvavau ar padariau kažkur klaidą, jog dar niekas neskaitė Mano CV?

Bei dar vienas klausymas, ar tik dvi darbo pozicijas galima išsirinkti?Pagarbiai Mantas Orlauskas
Jusu CV yra aktyvus ir matomas darbdaviams, taciau noredamas, kad darbdaviai atkreiptu i jus demesi, turetumete pats kandidatuoti i jums patinkancias darbo pozicijas.

Taip, viename CV galima pasirinkti tik dvi pageidaujamas pareigas, taciau jus galite susikurti iki 5 skirtingu CV skirtingoms pareigoms.

Geros dienos,
www.cvmarket.lt

(15.01.2008)  Nenoreciau kad jis butu matomas puslapyje....
Jusu CV yra konfidencialus, taigi jusu asmenine ir kontaktine informacija mato tik tie darbdaviai, kuriems issiunciate savo CV. Savo CV konfidencialuma galite keisti spausdama nuoroda "Konfidencialus: Taip/Ne" laukelyje "Statusas" prie jusu CV.

Geros dienos
www.cvmarket.lt


(20.12.2007)  Įmonė, kurioje norėčiau įsidarbinti, ieško darbuotojo, tačiau kitai pozicijai, nei aš pretenduočiau. Ar nelikčiau nesuprasta, jei nusiųsčiau savo CV ir motyvacinį laišką, kuriame paaiškinčiau, kad noriu pretenduoti į kitą poziciją ir jeigu įmonei reiktų tokio darbuotojo kaip aš, galiu susitikti pokalbiui.

Aciu, Jurga
Jei viska issamiai paaikintumete motyvaciniame laiske, tikrai neliktumete nesuprasta. Darbdaviai palankesni tiems kandidatams, kurie turi nori dirbti butent ju firmoje o ne kandidatuoja bet kur ir tikisi, kad kas nors juos priims. Jei toje firmoje atsiras, jusu norima darbo vieta, didele tikimybe, kad jus busite pakviesta pokalbiui del jos.

Sekmes

CV Market

(12.12.2007)  Laba diena,nerandu kur galeciau susikurti savo CV?Pavyzdi radau-bet kaip susikurti[kur?]nerandu;noriu susikurti kelis CV,tureti juos visada po ranka,ir siuntineti darbdaviams[kartu su motivaciniu laisku];prasau padekite,pagarbiai,Algis S.
CV galite susikurti meniu skiltyje "Mano CV Market" paspaude mygtuka "Kurti nauja CV". CV Market sistemoje galite susikurti iki 5 skirtingu CV lietuviu arba anglu kalbomis.

Geros dienos
CV Market

(06.12.2007)  Laba diena mano CV market sistemoje tačiau negaunu nei vieno pasiūlymo ar pakvietimo dėl darbo gal galėtumėt pasakyti kas yra netaip
Jusu CV yra aktyvus ir matomas darbdaviams, taciau noredama sulaukti pakvietimu i interviu, turetumete pati kandidatuoti i darbdaviu siulomas darbo pozicijas. Kandidatuoti galie spausdama mygtuka "Noriu kandidatuoti", esanti darbo skelbimo apacioje.

Geros dienos.
CV Market

(07.11.2007)  laba diena
kodel prisijungus per darbdavių sektorių mano įvestas CV nera matomas. Nors statusas aktyvus, nekonfidencialus?Gal ka nors ne iki galo atlikau ivesdama CV? Aciu
Jusu CV ivestas teisingai ir yra matomas. Matyti ji kaip aktyvu (su jusu pavarde ir kontaktine informacija) gali tik darbdaviai, turintys CV Market paslaugas. Visi kiti mato jusu CV pasyvu. Tai padaryta stengiantis apsaugoti darbo ieskanciuosius. Jei kiltu klausimu, kreipkites.

Geros dienos, CV Market

(28.08.2007)  kur ir kada patalpinsite mano CV
Sveiki,

Jusu CV yra CV Market duomenu bazeje nuo tada kai Jus ji sukurete. Darbdaviai gali matyti Jusu CV ir siusti Jums darbo pasiulymus.

Geros dienos
CV Market

(20.08.2007)  Idejau savo CV pries dvi savaites ir niekas dar jo nepastebejo, kurioje vietoje turiu pasitaisyti?

Is anksto Dekoju
Sveiki,
Jūsų CV pakankamai išsamus, tačiau jei norite, kad darbdaviai labiau pastebėtų Jūsų CV, turėtumėte pats kandidatuoti į siūlomas darbo pozicijas.

Geros dienos,
CV Market

(10.08.2007)  Ar yra galimybė 53 metų moteriai susirasti darbą. Iki šiol kiek beieškau, niekas į darbą nepriima. Manau, kad dėl amžiaus
Laba diena,

Nenuvertinkite saves, darbo paieska gali trukti gana ilgai nepriklausomai nuo amziaus. Norint greiciau rasti darba patariame jums stebeti naujus skelbimus, aktyviai siusti CV darbdaviams, nepamirstant ir motyvacinio laisko, kuriame pasakytumete darbdaviui, koks darbas jus domina, parodytumete savo tinkamuma siam darbui.
Jus kandiddatuojate i skirtingu sriciu darbo vietas, pritaikykite savo CV kiekvienai is ju (CV Market galima susikurti iki 5 skirtingu CV), taip darbdavys zinos, kad norite butent sito darbo.

Sekmes ieskant darbo,
CV Market

(09.08.2007)  Laba diena,
nori paklausti: per CV market sistema siunciau 3 CV, taciau CV perziuros statistikoje raso, kad CV neskaitytas; kaip tai suprasti, ar kad niekas siustu CV neskaite, ar kad ju neskaite Jusu svetaineje?
Pagarbiai,
Vida.
Laba diena,

Darbdaviai, kuriems issiuntete savo CV yra pasirinke gauti kandidatu gyvenimo aprasymus el. pastu, o CV perziuros statistikoje skaiciuojami tik CV perziurejimai CV Market svetaineje.

Jei kiltu klausimu, kreipkites.

Geros dienos,
CV Market

(15.12.2006)  Įsidarbinau UAB \"Senukų prekybos centras\". Sudaryta neterminuota darbo sutartis. Nustatomas išbandymo laikotarpis 3 mėnesiai, norint patikrinti ar darbuotojas tinka sulygtam darbui. Šio laikotarpio stebėtojas yra padalinio/skyriaus vadovas.
Kitos darbo sutarties sąlygos,dėl kurių šalys sulygsta(pagal Lietuvos Respublikos darbo kodekso 95 straipsnio 4ir 5 dalis, 119 straipsnį, 158 straipsnio 6 dalį , 168 straipsnio 2 dalį, 182, 185 straipsnius, 195 straipsnio 6 dalį, 221 straipsnio 2 dalį, kitus straipsnius , taip pat kitus teisės aktus)
Padaviau prašymą dėl darbo sutarties nutraukimo, nes kantrybę viršijo direktoriaus bei pavaduotojos diletantuškumas bei nesiskaitymas su manimi kaip garantinio remonto skyriaus darbuotoju. Direktorius man paaiškino, kad pareiškimas priimtas, bet man reikės atidirbti 14 darbo dienų.
Kiek aš žinau , bandomojo laikotarpio laiku ne tik darbdavys įvertina mano sugebėjimus , bet ir aš galiu įvertinti savo vadovų sugebėjimus. Todėl ašnoriu išeiti iš to darbo Panevėžio Senukų padalinio per 3 darbo dienas. Ar turiu tokią teisę?
Jei darbo sutartyje yra įrašyta būtent taip: "Nustatomas išbandymo laikotarpis 3 mėnesiai, norint patikrinti ar darbuotojas tinka sulygtam darbui",
tai pagal darbo kodekso 107 str. 1 d., kurioje nustatyta, jog "Jei darbdavys pripažino, kad išbandymo norint patikrinti, ar darbuotojas tinka pavestam darbui, rezultatai nepatenkinami, jis iki išbandymo termino pabaigos gali atleisti darbuotoją iš darbo, apie tai raštu įspėjęs darbuotoją prieš tris dienas, ir nemokėti jam išeitinės išmokos<..>" tik darbdavys turi teisę nutraukti darbo sutartį prieš tris dienas o ne darbuotojas. Jei būtų įrašyta, kad bandomasis laikotarpis nustatytas abiejų šalių iniciatyva arba darbuotojo pageidavimu, tuomet ir darbuotojas galėtų nutraukti darbo sutartį bandomuoju laikotarpiu įspėjęs darbdavį prieš tris dienas, o ne prieš keturiolika.
Jūs atveju, Jūs privalote išdirbti keturiolika dienų skaičiuojant nuo prašymo atleisti iš darbo atleidimo dienos.

P.S. Primename, kad atsakymai į užduotus klausimus negali būti laikomi oficialia teisine konsultacija, išvada ar teisės aktų aiškinimu.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į CV Market juristus.


(16.11.2006)  Laba diena,
keičiu darba. Pranesiau pries savaite apie tai darbdaviams ir tik tada jie pradejo skaiciuoti pardavimus bei kazkodel neberanda saskaitu. Manau planuojama priskaiciuoti trukumus. Taip jau buvo su ankstesniu darbuotoju pas juos ir dabar bylinejasi. Ar man imanoma imtis kokiu nors isankstiniu veiksmu, kad apsisaugoti nuo nemalonumu. Dabartiniai darbdaviai zino, kad iseinu i kita darba.
Aciu
Viskas priklauso nuo to, kaip buvo "įforminta" tai, kokį darbą Jūs dirbote. Pasirašant darbo sutartį, Jums turėjo būti kartu duota pasirašyti ir pareiginė instrukcija ar kitas panašus dokumentas. Tame dokumente paprastai nurodomos tikslios funkcijos, kurias atlieka pareiginę instrukciją ar kitą dokumentą pasirašęs asmuo. Neesant tokiam dokumentui, darbdavys turės didelių sunkumų įrodyti tai, kad Jūs neatlikote vienokio ar kitokio darbo, nes gal būt tai nėra darbas, kurį Jūs turėtumėte daryti. Kita vertus, jei Jūsų atliekamas darbas dėl Jūsų tyčios ar neatsargumo darbdaviui buvo nuostolingas (sąnaudos viršijo pajamas), tuomet nemalonumų Jums visdėlto gali atsirasti.

P.S. Primename, kad atsakymai į užduotus klausimus negali būti laikomi oficialia teisine konsultacija, išvada ar teisės aktų aiškinimu.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į CV Market juristus.


(25.09.2006)  Laba diena! Vienas savininkas turi kelias maitinimo įmones. Vienoje iš jų dirbu aš. Toje įmonėje dirbau tris su puse metų. Šiuo metu, tą darboviete ruošiasi uždaryti ( mus perspėjo mėnesį prieš ). Man pasiūlė pereiti į kita darbovietę ( to pačio savininko , tas pats įmonės vardas ). Ar man priklauso išeitinė iš tos darbovietės. Nesvarbu ,kad ir pasiūlytų darbą už tą patį valandinį ir tas pačias pareigas? Jeigu aš nesutinku su tuo ką man pasiūlo ( su tuo pačiu valandiniu ir tas pačias pareigas , bet ilgesniomis darbo valandomis ) ar man privalo darbdavys sumokėti išeitnine kompensacija? IŠ ANKSTO DĖKOJU!!!
Jei darbo sutartis nutraukiama darbdavio iniciatyva be darbuotojo kaltės, bet kokiu atveju, vadovaujantis darbo kodekso 140 str., darbuotojui privalo būti išmokėti išeitinė išmoka. Pagal darbo kodekso 30 str. lyg ir įmanoma įforminti darbuotojo perkėlimą iš vienos darbovietės į kitą (su darbuotojo sutikimu), jei dėl to susitaria buvęs ir naujasis darbdaviai, tačiau, kaip tai praktikoje daroma, sunku pasakyti. Siūlyčiau papildomai pasikonsultuoti valstybinėje darbo inspekcijoje - www.vdi.lt

P.S. Primename, kad atsakymai į užduotus klausimus negali būti laikomi oficialia teisine konsultacija, išvada ar teisės aktų aiškinimu.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į CV Market juristus.

 1 2 3 4 

Užduokite klausimą:
 

Klausti gali tik registruoti CV Market vartotojai. Prisijungti galite portalo viršutiniame dešiniajame kampe suvedę prisijungimo vardą bei slaptažodį*.

Norėdami prisiregistruoti, spauskite mygtuką "Registruotis" ir užpildykite visus laukus.

Užsiregistravę ar prisijungę nueikite į Karjeros centrą (puslapio viršje) ir paspauskite lentelėje nuorodą "Užduoti klausimą" arba "Užduoti klausimą teisininkui".
 

CV Market - gerų darbų portalas!

*Jeigu neatsimenate slaptažodžio, po prisijungimo laukais spauskite "Pamiršote slaptažodį" ir galėsite jį pasikeisti nauju.

 
Prisijungti kaip darbdaviui
 
 

VIP darbo skelbimai