2022-07-29 11:26:48

SOCIALINIŲ (SAVIREKLAMOS) PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Šios pareigybės tikslas - kurti ir administruoti kokybišką įmonės viešojoje erdvėje komunikuojamą turinį jį kūrybiškai skleidžiant pagrindiniais elektroniniais sklaidos kanalais.

ŠIAM TIKSLUI IEŠKOME ŽMOGAUS GALINČIO ATLIKTI ŠIUOS UŽDAVINIUS:
-Socialinių medijų komunikacijos ir reklamos planų kūrimas ir įgyvendinimas.
-Socialinių/viešų įmonės įvykių planavimas, organizavimas ir įgyvendinimas;
-Įmonės tinklalapio SEO optimizavimas.
-Nuolatinė viešosios erdvės stebėsena, išvadų darymas ir tinkamų sprendimų teikimas bei įgyvendinimas.

Reikalavimai

Puikios lietuvių kalbos žinios, geras anglų kalbos mokėjimas.
Patirtis su Google Adwords, Google Analytics, SEO, Facebook.
Puikūs komunikaciniai gebėjimai (žodžiu ir raštu), pozityvumas ir humoro jausmas.
Elektroninės parduotuvės administravimo patirtis (privalumas - darbas su Oxid platforma).
Privalumas - darbo su komanda bei užduočių delegavimo įgūdžiai.
Vairuotojo pažymėjimas (būtinas).

Įmonė siūlo

Konkurencingą atlyginimą ir socialines garantijas.
Biudžetą projektams vystyti.
Atsakingą, darbą į pokyčius orientuotame kolektyve.
Puikias darbo sąlygas.
Modernų biurą.
Mokymus, konferencijas ir kita.