2022-07-29 11:26:48

Technikas - jaunesnysis geležinkelių inžinierius

Alliance for Recruitment
1000 - 2300 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

  • Geležinkelių infrastruktūros statinių projektinių sprendinių rengimas, t. y.: kelio planai, išilginiai profiliai, erdvinio koridoriaus kūrimas, skersiniai, žemės sankasa, vandens nuvedimas (grioviai, latakai, drenažai), kiekių skaičiavimas
  • Sprendinių derinimas, bendradarbiavimas su komandos nariais, klientais ir partneriais
  • Kitos kompleksinės inžinerinės užduotys, ugdančios patirtį ir kompetencijas
  • Projekto vadovo ir projekto dalies vadovo skiriamų darbo užduočių vykdymas

Reikalavimai

  • Pageidautina, kad kandidatas būti baigęs kelių arba geležinkelių inžinerijos studijas, tačiau svarstomi kandidatai ir iš kitų statybos inžinerijos sričių.
  • Patirtis dirbant su AutoCAD.
  • Patirtis dirbant su Civil 3D būtų laikoma privalumu.
  • Pozityvumas ir noras augti bei tobulėti

  • Galimybė dalį laiko dirbti iš namų. Likusiu laiku dirbama iš biuro Vilniuje.
  • “Stebby” sveikatingumo naudų platforma.
  • Sporto renginių startinio mokesčio kompensavimas.
  • Ketvirčio skyriaus išvykos.
  • Kvalifikacijos ir kompetencijų kėlimo mokymai.
  • Skiepai nuo gripo
  • Darbuotojų draudimas nuo nelaimingų atsikimų ir ligų.
  • Įvairūs proginiai sveikinimai.