Sandėlininko (-ės)

Įmonės pavadinimas paslėptas

Darbo skelbimas nebegalioja

Darbo skelbimo numeris 187820

Darbo aprašymas

• savalaikis prekių lentynų Sandėlio surinkimo zonoje papildymas;

Reikalavimai

• elektro krautuvo teisės;
• panašaus darbo patirtis;
• kruopštumas, darbštumas, atsakingumas.

Įmonė siūlo

• Įdomų darbą ir saviraiškos galimybes;
• Konkurencingą atlygio paketą.

Jūsų gyvenimo aprašymų ir motyvacinių laiškų lauksime iki š.m. spalio 4 d. CV, pažymėjus „Sandėlininkas“. Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktus kandidatus.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2013 m. spalio 3 d.
Įvestas:
2013 m. rugsėjo 26 d.

„Tamro Baltics“ yra „Phoenix“ grupės - vienos iš pirmaujančių Europos vaistų ir medicinos produktų platintojos - dalis. „Tamro Baltics“ metiniai pardavimai siekia 250 milijonų eurų. Įmonei priklauso 240 vaistinių bei efektyviai veikiantis vaistų distribucijos tinklas.

Šiuo metu įmonė darbui Kaune ieško