Darbo skelbimo numeris: 187820
DARBO SKELBIMAS NEBEGALIOJA!
Siųsti CV (Registruotam vartotojui)    Siųsti CV (Neregistruotam vartotojui)

Registruotas vartotojas - prisijungęs siunčia CV esantį CV Market sistemoje
Neregistruotas vartotojas - neprisijungęs prie sistemos prisega CV iš savo kompiuterio (norint prisegti CV ir motyvacinį laišką, abu turi būti įrašyti viename dokumente)

Įmonės pavadinimas paslėptas

„Tamro Baltics“ yra „Phoenix“ grupės - vienos iš pirmaujančių Europos vaistų ir medicinos produktų platintojos - dalis. „Tamro Baltics“ metiniai pardavimai siekia 250 milijonų eurų. Įmonei priklauso 240 vaistinių bei efektyviai veikiantis vaistų distribucijos tinklas.

Šiuo metu įmonė darbui Kaune ieško
Darbo pasiūlymas
Sandėlininko (-ės)
Siūlomo darbo aprašymas
• savalaikis prekių lentynų Sandėlio surinkimo zonoje papildymas;
Reikalavimai
• elektro krautuvo teisės;
• panašaus darbo patirtis;
• kruopštumas, darbštumas, atsakingumas.
Įmonė siūlo
• Įdomų darbą ir saviraiškos galimybes;
• Konkurencingą atlygio paketą.

Jūsų gyvenimo aprašymų ir motyvacinių laiškų lauksime iki š.m. spalio 4 d. CV, pažymėjus „Sandėlininkas“. Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktus kandidatus.
Informacija apie darbą
Vieta: Kaunas
Priėmimo data: pagal susitarimą
Darbo pobūdis: pilna darbo diena, darbuotojas
Galioja iki: 2013 m. spalio 3 d.
Įvestas: 2013 m. rugsėjo 26 d.

CV Market kontaktai   Į viršų ^ Uždaryti X