2022-07-29 11:26:48

Klientų aptarnavimo specialistas

CVMarket.lt klientas
3300 - 4300 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Tavo pagrindinė užduotis bus suteikti aukšto lygio klientų aptarnavimo paslaugas mūsų klientams visame pasaulyje jų darbo laiku. Tavo kasdienės užduotys bus informacijos klientams ir tiekėjams teikimas telefonu, el.paštu ar prireikus jų lankymas užsienio šalyse, taip pat klientų aptarnavimo sprendimų priėmimas, logistika, popardaviminiai procesai ir sprendimų įgyvendinimas. Tu taip pat būsi atsakingas už klientų bei tiekėjų tinklo plėtrą, komercinių pasiūlymų bei sutarčių su klientais rengimą, sąskaitų išrašymą ir pan.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad tu gebi naudotis kompiuteriu ir moki šnekamąją bei rašytinę rusų bei anglų kalbas bei turi techninės, komercinės arba logistikos patirties. Taip pat tikimės, kad tu esi atviras ir nuoširdus žmogus, kuris turi verslumo, partnerystės bei sąžiningumo su klientais pojūtį.

Mes siūlome ilgalaikės karjeros perspektyvas tarptautinėje industrijoje, aukštą darbo užmokestį ir nuoširdų palaikymą augant kaip industrijos profesionalui.
Jei manai, kad esi tinkama(s) kandidatas(ė) šiai pozicijai - siųsk - CV bei - trumpą motyvacinį laišką anglų kalba nurodant atlyginimo lūkesčius.

Informacija telefonu: +370 65615550