2022-07-29 11:26:48

VAIRUOTOJAS / TIEKĖJAS (-A) (vasaros darbas)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Mes Jums siūlome galimybes: • Vasaros metu dirbti Klaipėdoje ir Lietuvos pajūrio kurortuose; • Įgyti daugiau patirties dirbant vairuoroju / tiekėju (-a); • Dirbti su draugišku kolektyvu (darbo grafikas: 8.30 – 19.00; kas antrą savaitę po vieną arba dvi laisvos dienos (ne savaitgaliais)); • Gauti nuolatinį vadovų palaikymą; • Konkurencingą atlyginimą.

Reikalavimai

Jeigu Jūs: • Turite 3 – 4 metus vairavimo patirties; • Turite patirties dirbant vairuotoju / tiekėju (-a); • Nebijote didelio darbo krūvio; • Turite puikius bendravimo įgūdžius, esate diplomatiška asmenybė; • Sugebate dirbti savarankiškai; • Esate atsakingas (-a) ir mėgstate tvarką.

Tuomet kviečiame dalyvauti konkurse ir savo CV kartu su motyvaciniu laišku ir nuotrauka siųsti su nuoroda „Vairuotojas / Tiekėjas (-a) (vasaros darbas)“

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik kandidatus patekusius į antrą atrankos etapą.