2022-07-29 11:26:48

.NET C# programuotojo (-os)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

• Specializuotų mokėjimo ir lojalumo kortelių sistemų kūrimas, diegimas, konfigūravimas Lietuvos bei užsienio projektuose.

Reikalavimai

• Programavimo patirtis .NET platformoje C# kalba (windows forms, windows services kūrimas; darbas su WCF);
• Puikus objektinio programavimo principų išmanymas;
• Puikios Microsoft .NET framework žinios;
• Sugebėjimas įsigilinti į egzistuojančias sistemas;

Asmeninės savybės
• Savarankiškumas, atsakingumas, iniciatyvumas;
• Analitinis mastymas;
• Gebėjimas įsisavinti naujas technologijas;

Privalumai:
• Geros anglų/rusų kalbos žinios;
• Aukštasis išsilavinimas IT srityje;
• Darbo su Microsoft SQL patirtis;
• Darbo su ASP.net patirtis;

Įmonė siūlo

• Pagalbą pradedant dirbti prie projektų;
• Darbą dinamiškuose tarptautiniuose projektuose į IT inovacijas orientuotoje komandoje;
• Tobulėjimo ir saviraiškos galimybes;
• Draugišką atmosferą;
• Atsakingą, įdomų darbą jaunoje, dinamiškoje kompanijoje;
• Darbą naujame biure ir motyvuojantį, rinkos sąlygas atitinkantį, laiku mokamą, atlygį