2022-07-29 11:26:48

Analitinės laboratorijos vedėjas

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Atrinktas kandidatas bus atsakingas už pavyzdžių ruošimą, jų tyrimą instrumentinės, mikroskopinės, chromatografinės, spektroskopinės analizės metodais, analitinių prietaisų priežiūrą ir aptarnavimą, dalyvaus naujų produktų, procedūrų, metodikų kūrimo procesuose.
Mūsų įmonės analitinė laboratorija yra sukurta 2012 metais. Darbas bus atliekamas bendradarbiaujant su kitomis trimis įmonės laboratorijomis (aplikacijų, bandymų ir dizaino), suburtoje 15 žmonių komandoje, siekiant nuo nulio išrasti naujas technologijas reikliai pasaulio rinkai.
Mes ieškome savo srities profesionalų su rimta motyvacija tobulėti.

Reikalavimai

• aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
• gebėjimas pačiam atlikti ir/arba organizuoti įrangos montavimo ir remonto darbus;
• pareigingumas, atsakingumas.

Privalumai:
• geros rusų ir anglų kalbos žinios;
• aukštas kompiuterinis raštingumas;
• nuosava transporto priemonė, vairuotojo pažymėjimas.

- sutartinį, nuo darbo rezultatų priklausantį, darbo užmokestį,
- galimybes tobulėti ir siekti karjeros,
- visas socialines garantijas,
- pilną darbo dieną,
- darbą Vilniuje.