2022-07-29 11:26:48

IT sistemų administratorius (-ė)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

- Windows 2003/2008/2012 serverių ir susijusių tarnybų diegimas, administravimas bei priežiūra;
- SAN, NAS, DAS diskų masyvų ir failų saugyklų administravimas bei priežiūra;
- MS Exchange priežiūra;
- domenų valdiklių, AD, DHCP, DNS, KMS, IIS, WSUS ir kt. diegimas bei priežiūra;
- IT infrastruktūros priežiūra (tarnybinės stotys, tinklo įranga, kompiuteriai, IP telefonija, kameros, spausdintuvai);
- incidentų sprendimas, vartotojų prieigos administravimas;
- saugumo sprendimų diegimas, administravimas;
- atsarginių kopijų darymo bei sistemų atstatymo organizavimas, priežiūra;
- virtualizacijos sistemų (Vmware ESX) administravimas bei priežiūra;
- pagalbinių administravimo, saugos ir monitoringo sistemų diegimas ir priežiūra (MS System Centre).

Reikalavimai

- aukštasis išsilavinimas informacinių technologijų (IT) srityje;
- ne mažesnė kaip 3m. darbo patirtis MS Windows šeimos produktų administravimo srityje;
- Enterprise lygio sistemų diegimo ir administravimo patirtis;
- aplikacijų virtualioje aplinkoje diegimo ir administravimo patirtis.

- profesinį tobulėjimą ir karjeros galimybes augančioje kompanijoje;
- reikalingas darbo priemones;
- laiku mokamą konkurencingą atlyginimą ir socialines garantijas.

Darbo vieta: Europos verslo centras, Konstitucijos pr. 7, Vilnius.

Kita informacija:
Informuosime tik į kitą etapą atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.