2022-07-29 11:26:48

PARDAVIMŲ VADOVO (-ĖS)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Jūs būsite atsakingas už įmonės produktų pardavimą ir bendravimą su statybos bendrovėmis, projektuotojais, architektais ir potencialiais investuotojais Vakarų Lietuvoje. Pagrindinės užduotys • Naujų klientų paieška; • Ryšių su esamais klientais palaikymas; • Informacijos teikimas apie įmonės produktus ir galimus sprendimus; • Techninių konsultacijų teikimas, paprastų konstrukcinių skaičiavimų atlikimas; • Produktų užsakymas ir pristatymo kontrolė; • Rinkos tendencijų analizė.

Reikalavimai

• Aukštasis statybų inžinieriaus išsilavinimas;
• Mažiausiai 2 metų praktinio darbo patirtis pardavimų srityje;
• Labai geros rašytinės ir šnekamosios anglų bei rusų kalbų žinios;
• Savarankiškumas, aktyvumas, orientacija į rezultatą;
• Geri bendravimo bei darbo komandoje įgūdžiai.

Mes siūlome didžiulę sukauptą patirtį statybos produktų pardavimo srityje, aiškias taisykles ir struktūrą, aktyvių profesionalų komandą, skandinavišką įmonės kultūrą.