Pardavimų vadybininkas(-ė) telefonu (lojalumo grupėje) Vilniuje

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Būsite atsakingi už:
• pardavimus svarbiausiems ir lojaliausiems esamiems TELE2 klientams telefonu;
• asmeninių tikslų pasiekimą;
• klientų išlaikymą ir jų lojalumo didinimą;
• geriausio TELE2 pasiūlymo paruošimą ir pateikimą privačiam klientui telefonu;
• informacijos fiksavimą klientų duomenų bazėse;
• greitą ir tinkamą techninių pardavimo procedūrų atlikimą.

Reikalavimai

Tikimės, kad Jūs: • esate SUPER pardavėjas; • visada pasiekiate 100% rezultatą, bet jums to neužtenka; • turite pardavimų telefonu ir/ar klientų aptarnavimo telefonu patirties; • puikiai bendraujate žodžiu ir raštu lietuvių kalba; • mokate rusų kalbą (privalumas); • turite gerus darbo kompiuteriu įgūdžius; • turite žinių apie telekomunikacijų rinką ir technologijas (privalumas); • esate pozityvus, veržlus ir disciplinuotas. CV ir motyvacinį laišką atsiųskite per nuorodą: darbo pasiūlymai ir pasirinkite sritį, kurioje norite dirbti „Pardavimų vadybininkas telefonu”.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:
• galimybę prisidėti prie rezultatyvaus ir novatoriško TELE2 prekybos tinklo kūrimo;
• iššūkius ir profesinį tobulėjimą;
• puikias sąlygas užsidirbti;
• motyvuojančią darbui aplinką bei draugišką kolektyvą;
• terminuotą darbo sutartį (~2 metams).