2022-07-29 11:26:48

Pardavimų vadybininkas (-ė) Šalčininkuose

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

•Aktyvi naujų klientų paieška ir jų poreikių išsiaiškinimas.
•Klientų poreikius atitinkančių draudimo sprendimų pasiūlymas.
•Ilgalaikių ryšių palaikymas su esamais klientais.
•Draudimo pasiūlymų, sutarčių ruošimas ir pasirašymas.
•Darbo veiklos analizė ir ataskaitų pateikimas.

Reikalavimai

Jeigu Jūs žinote kas yra pardavimai verslui ir privatiems žmonėms, esate išsilavinęs, turite tikslą, ir savo iniciatyvumo bei atkaklumo dėka norite būti pardavimų lyderiu, tuomet siūlome pasinaudoti proga ir prisijungti prie mūsų komandos.

Dinamišką darbą didžiausioje Vidurio ir Rytų Europos draudimo grupėje. Nuolatinius mokymus, kurie užtikrina asmeninį tobulėjimą bei kvalifikacijos kėlimą ir galimybę realizuoti savo karjeros ambicijas. Taip pat, bendrovė siūlo nuo darbo rezultatų priklausantį konkurencingą darbo užmokestį, papildomą skatinimą už pasiektus tikslus, visas aktyviam darbui reikalingas priemones ir galimybę realizuoti savo kūrybiškumą dalyvaujant įmonės vidiniuose procesuose.