2022-07-29 11:26:48

Salono pardavimų vadybininkas (-ė)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Mūsų klientė – stambi medinių grindų gamybinė įmonė, parduodanti savo produkciją ne tik Lietuvoje, bet ir įvairiose pasaulio šalyse. Inovatyvūs sprendimai, paremti kokybe ir greitu kliento poreikių išpildymu, leidžia įmonei tobulėti ir sparčiai vystytis. Šiuo metu įmonė į savo komandą kviečia darbštų ir ambicingą

SALONO PARDAVIMŲ VADYBININKĄ (-Ę)

Darbo pobūdis:
- produktų pristatymas ir pardavimai salono klientams;
- užsakymų gamybai paruošimas ir bendradarbiavimas su ja;
- bendradarbiavimas su aktyvių pardavimų vadybininkais;
- komercinių pasiūlymų ruošimas.

Reikalavimai

Reikalavimai:
- pardavimų patirtis (gamybinėje įmonėje – didelis privalumas);
- patirtis dirbant su mediena (darbas su langais, durimis, grindimis – didelis privalumas);
- puikios anglų k. žinios ir mokėjimas susikalbėti rusų k.;
- aukštasis išsilavinimas (techninė sritis – privalumas);
- geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
- bendravimo įgūdžiai;
- kruopštumas, atidumas detalėms.

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome:
- darbą kokybę vertinančioje įmonėje;
- karjeros perspektyvas dirbti su eksportu;
- darbą su iniciatyvumą skatinančiu įmonės vadovu.

Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.
Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo ir motyvacinio laiško su nuoroda:
"Salono pardavimų vadybininkas (-ė)"