2022-07-29 11:26:48

Sistemų administratorius

CVMarket.lt klientas
300 - 400 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Sėkmingai pratęstos garantijos srityje veikianti įmonė – UAB „Serviso kontraktų centras“, ieško naujo komandos nario – administratorės (-io) padėjėjos (-jo). Jei esate:
• draugiška (-as);
• komunikabili (-us);
• atsakinga (-as);
• atidi (-us);
• savarankiška (-as)
Tuomet laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo.
Mes siūlome:
• karjeros ir augimo galimybes;
• mokymus bei darbą profesionalų komandoje;
• jauną ir draugišką darbo aplinką;
• patrauklų darbo laiką (nuo 9.00 iki 17.00 val.).
Jūsų atsakomybės būtų:
• dokumentų duomenų apdorojimas bei įvedimas;
• pagalba atsakinėjant į telefono skambučius;
• bendradarbiavimas su komandos nariais.

Reikalavimai

• rusų kalbos žinojimas;