2022-07-29 11:26:48

Pirkimų vadybininkas (-ė)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Darbas mūsų įmonėje labai dinamiškas ir įdomus. Vesite svarbias derybas, užmegsite vertingas pažintis, o darbo valandos prabėgs bematant.

Jūsų atsakomybės:

Reikiamo prekių kiekio, asortimento formavimas ir optimalus sandėlio likučių palaikymas;
Aktyvus darbas su tiekėjais (naujų tiekėjų paieška, sąlygų derinimas, sutarčių sudarymas, derybos dėl kainų);
Pirkimų planavimas;
Užsakymų tiekėjams sudarymas;
Geriausių komercinių sąlygų užtikrinimas;
Tiekimo terminų ir kokybės užtikrinimas.

Reikalavimai

Kandidatams turintiems patirties eksploatacinių prekių rinkoje, teikiame pirmenybę.

Aukštasis vadybinis arba ekonominis išsilavinimas;
Puikūs derybiniai įgūdžiai;
Būtina ne mažesnė 2 metų patirtis pirkimo /tiekimo srityje;
Komercinės dokumentacijos, logistinės dokumentacijos ir pristatymo bei atsiskaitymo sąlygų išmanymas;
Geros anglų kalbos žinios.
Sugebėjimas priimti sprendimus, planuoti laiką bei efektyviai dirbti komandoje;
Analitinis mąstymas, komunikabilumas, organizuotumas, iniciatyvymas, atsakingumas, orientacija į rezultatą ir ilgalaikius tikslus.

Įmonė siūlo

Subūrėme labai draugišką, bendrų interesų kupiną kolektyvą
Siūlome savarankiškumą ir profesionalumą skatinančią darbinę aplinką,
įdomų ir perspektyvų darbą, galimybę tobulėti ir realizuoti save