2022-07-29 11:26:48

KOMUNIKACIJOS PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

• įmonės viešųjų ryšių ir socialinės atsakomybės strategijos kūrimas ir įgyvendinimas;
• įmonės įvaizdžio formavimas ir palaikymas konkurencinėje aplinkoje;
• viešųjų ryšių ir socialinių projektų koordinavimas ir inicijavimas;
• viešųjų ryšių biudžeto planavimas, vykdymas ir išlaidų ataskaitų rengimas bei pateikimas įmonės vadovams;
• konkurencinės aplinkos monitoringas;
• konkurencinių galimybių įžvalgų teikimas įmonės vadovams;
• įmonės reprezentavimas, išreiškiant jos tikslus;
• rūpinimasis įmonės vidine komunikacija (informacinių pranešimų rašymas, platinimas, įvairių renginių organizavimas ir pan.);
• intraneto ir interneto svetainių administravimas;
• vidinio įmonės laikraščio rengimo koordinavimas, straipsnių rašymas;
• informacijos apie naują produktą ar paslaugą viešinimo planavimas ir koordinavimas.

Reikalavimai

• aukštasis universitetinis išsilavinimas (žurnalistikos, filologijos arba komunikacijos srityje);
• darbo patirtis komunikacijos srityje; projektų valdymo įgūdžiai;
• puikūs bendravimo bei derybų įgūdžiai;
• gebėjimas dirbti komandoje, operatyvumas, lankstumas, iniciatyvumas, kūrybinis mąstymas, įžvalgumas, atsakingumas, gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus;
• geros anglų, rusų kalbų žinios;
• labai geri darbo kompiuteriu („Microsoft Office” paketas) įgūdžiai;
• vairuotojo pažymėjimas.

• darbą šiuolaikiškoje, patikimoje ir stabilioje tarptautinėje kompanijoje;
• galimybę kelti arba įgyti reikiamą kvalifikaciją;
• laiku mokamą atlyginimą;
• galimybę dalyvauti kasmet organizuojamuose „Senukų“ renginiuose, krepšinio turnyruose, įvairiuose darbuotojų konkursuose ir apdovanojimuose;
• galimybę nemokamai stebėti „Žalgirio“ arenoje vykstančius renginius „Senukų“ VIP ložėje;
• papildomą sveikatos draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.

Norinčius kandidatuoti prašome užpildyti gyvenimo aprašymą „Senukų“ tinklalapyje www.senukai.lt skiltyje KARJERA/Jūsų cv.