2022-07-29 11:26:48

Projektų vadybininko (-ės)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Siūlome Projektų vadybininko darbą, kuriame neprivalėsi anksti keltis ir turėsi sprendimų priėmimo laisvę. Projektų ir užduočių valdymui naudojame visame pasaulyje pripažintas sistemas, neįmesime į chaosą ir neliepsime atlikti „reikėjo vakar“ projektų. Galimybė pačiam formuoti užduotis, konsultuotis ir realizuoti savo idėjas. Nereikės visko mokėti iš karto, turėsi galimybę mokytis iš patyrusių specialistų, kurie taip pat norės pasimokyti ir iš Tavo patirties. Jūsų tikslas : kompleksinių projektų pardavimas bei valdymas užsienio rinkoms. Užduotys:
  • Klientų poreikių analizė;
  • Projektų pardavimo valdymas;
  • Projektų planavimas, priežiūra ir koordinavimas;
  • Projekto apimties ir eigos derinimas su užsakovais;
  • Komandos darbo organizavimas, projekto užduočių valdymas ir kontrolė;
  • Projekto rizikų ir reikalavimų valdymas;
  • Komunikacijos valdymas;
  • Projektų įvykdymo užtikrinimas.
  • Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (IT, vadybos, verslo valdymo srityje);
  • Patirtis vadovaujant IT infrastruktūros projektams;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office: Word, Excel, PowerPoint)
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Derybų įgūdžiai;
  • Atsakingumas, kruopštumas, aktyvumas, savarankiškumas, komunikavimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
  • Pozityvumas;
  • Noras mokytis ir tobulėti WEB projektų valdymo srityje. Privalumai:
  • Projektų valdymo metodinės žinios;
  • Programinės įrangos kūrimo projektų valdymo patirtis;
  • IT sprendimų vadybininko darbo patirtis;
  • PrestaShop, Magento ar kitų el. komercijos platformų žinios;
  • Prancūzų, lenkų, danų, ispanų, italų kalbų supratimas.
  • Įmonė siūlo

  • Įdomų ir atsakingą bei ilgalaikį darbą draugiškame ir profesionaliame kolektyve;
  • Karjeros ir puikias profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Darbui reikalingas priemones;
  • Galimybė pačiam formuoti užduotis, konsultuotis ir realizuoti savo idėjas;
  • Komandinį darbą jaukiame biure Kaune;
  • Atlyginimą atitinkantį kompetenciją. Mes laukiame Jūsų CV!