2022-07-29 11:26:48

Verslo klientų vadybininkas

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Mūsų kompanija jau 15 metų prižiūri ir vysto naudingos informacijos portalus. Portalus ASA.LT, ANONSAS.LT ir kt. sukūrėme siekdami padėti žmonėms išspręsti daugybę buitinių klausimų: kaip statyti ir remontuoti būstą, ką turiningai veikti, kaip prižiūrėti automobilį.

Išsilaikyti padeda reklamos vadybininkų atnešami pinigai. Mūsų klientai vidutinės įmonės, bendraujame su sprendimus priimamačiais žmonėmis.

Ši pozicija Jūsų pirmas žingsnis aktyviuose reklamos pardavimuose mūsų kompanijoje. Su įgaunama patirtimi bus priskiriamos geresnės įmonės, gabiausieji galės valdyti atskirus projektus.

Reikalavimai

Ieškome naujos kartos pardavimo vadybininko: mandagiai atkaklaus, dalykiško ir ieškančio nestandartinių sprendimų, galinčio tapti tikru savo kliento verslo partneriu.
Privalumas jei bandėte vystyti savo verslą, dirbote aktyviuose pardavimuose, turite žinių reklamoje ar adwords reklamoje.

Neturintiems patirties aktyviuose pardavimuose būtinas motyvacinis laiškas

Siūlome įdomų ir prasmingą darbą. Jūsų surinkti pinigai padės vystyti esamus
visuomenei naudingus projektus, bei padės kurti naujus portalus. Galėsite aktyviai dalyvauti kūrybiniame procese. Iš vidaus susipažinsite su daugybe verslo procesų, nėra jokio kito darbo kur tiek daug galima susipažinti su įvairių verslų specifika.

Dirbdami pas mus susikursite platų verslo pažįstamų ratą kuris yra būtinas siekiant išskirtinių karjeros ir gyvenimo tikslų.

Kompanijos vadybininką išmokysime rasti geriausią būdą kaip pristatyti klientą, kaip tinkamai paaiškinti įmonei kodėl mes galime būti naudingi, kaip dalykiškai bendrauti ir įtakoti žmones.

Turėsite praktiškai savarankišką verslą, kai atlyginimas tiesiogiai priklausys nuo Jūsų sugebėjimų ir įdedamų pastangų.

Nedidelė pardavimo komanda - daug gerų įmonių kurias galėsite paversti klientais.

Draugiškas kolektyvas, aktyvus bendras laisvalaikis, daugybė naujų įspūdžių.

Atlyginimas pagrinde iš komisinių ir nedidelio bazinio