2022-07-29 11:26:48

Google pardavimų vadybininkas Vilniuje

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Naujų klientų paieška, darbas su esamais klientais;
Derybos, sutarčių sudarymas, atsiskaitymų kontrolė;
Google Adwords reklamos paskyrų administravimas, rodiklių analizė ir reklamos kampanijų optimizavimas, “Google Analytics” duomenų analizė;
Konkurentų stebėjimas bei veiksmingiausių raktažodžių paieška.

Reikalavimai

Žinoti, kas yra Google Analytics, Google AdWords (būtina);
Idealus kandidatas turi mokėti bendrauti ne tik gyvai, bet ir telefonu bei elektroniniu paštu;
Naujų alternatyvių pardavimo būdų paieška;
Savarankiškumas, pozityvumas, didelio noro dirbti ir užsidirbti;
Galimybė dirbti visą darbo dieną;
Noro tobulėti ir mokytis;
Asmeninės pardavimo strategijos formavimas;
Darbo patirtis pardavimo srityje būtų privalumas.

CET – sėkmingai auganti, Google Partner įmonė. Tapti jos dalimi tikrai verta, nes:
siūlome įdomų, kūrybingą, iššūkių nestokojantį darbą su rimtais Lietuvos bei užsienio klientais, profesionaliame bei draugiškame CET kolektyve;
priklausant nuo Jūsų noro bei pastangų, neabejotinai turėsite galimybę kilti karjeros laiptais bei tobulėti kaip specialistas;
gausite motyvuojantį, laiku mokamą bei darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą;
dirbsite pagal lankstų darbo grafiką, pagal galimybę sukurtą pagal verslo bei Jūsų poreikius.