2022-07-29 11:26:48

Projektų vadovas (-ė)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

UAB „Interio Baltic“ plėtodama itališkų baldų prekybą Lietuvoje, ieško energingo bei iniciatyvaus projekto vadovo (-ės).

Jūs būsite atsakingas (-a) už:

• naujų klientų paiešką ir ryšių su esamais palaikymą;
• aktyvų bendradarbiavimą su architektais, dizaineriais.
• pardavimo projektų įgyvendinimą (pasiūlymų ruošimą, derybų vedimą bei sutarčių sudarymą)
• tiesioginius pardavimus

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:

• turite darbo patirties aktyvių pardavimų srityje;
• pasižymite gerais bendravimo, organizavimo bei planavimo įgūdžiais;
• esate orientuotas (-a) į aukštą aptarnavimo kokybę ir rezultatą;
• puikiai mokate anglų, rusų kalbas;
• turite gerus darbo kompiuteriu įgūdžius;
• išsilavinimas, susijęs su dizainu ar architektūra būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:
Puikias darbo sąlygas ir malonią bei draugišką aplinką, darbą šiuolaikiškoje, dinamiškoje ir žinomoje kompanijoje, galimybę įgyti neįkainojamos patirties ir tobulėti prekybos srityje, dirbti su estetiškais kokybės ir garantijos prekių ženklų gaminiais, dalyvavimą parodose,
Atlyginimą ir priedą priklausomai nuo rezultatų.

Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo su nuotrauka.
Darbo laikas: Visa darbo diena
Vietovė: Vilnius
Pozicija: Projektų vadovas (-ė)
El. paštas: karjera [eta] interio.lt
URL http://www.interio.lt