2022-07-29 11:26:48

Programų sistemų vystytojas (-a) Vilniuje

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Padalinys/sritis: Informacinių technologijų ir plėtros departamentas, Verslo valdymo sistemos vystymo skyrius Darbo pobūdis •Esamos programinės įrangos vystymas ir palaikymas: informacinių sistemų kūrimas, pakeitimų įgyvendinimas, tobulinimas, incidentų sprendimas; •Aktyvus dalyvavimas padalinio veiklos tobulinime, naujovių diegime; •Aktyvi komunikacija su analitikais, projektų vadovais, testuotojais ir programuotojais; •Sistemos pritaikymas pagal vartotojų poreikius ir integravimas su esamomis sistemomis; •Papildomų funkcionalumų kūrimas.

Reikalavimai

•Ne mažesnė negu 3 metų IT projektavimo ir programavimo patirtis; •JAVA EE technologijų žinios; •Unit and integration testavimo patirtis; •Reliacinių duomenų bazių supratimas; •Programinės įrangos kūrimo ir palaikymo ciklo išmanymas; •Orientacija į atliekamų darbų kokybę ir įsipareigojimų vykdymą; •Aukštasis išsilavinimas. Privalumai •Reliacinių duomenų bazių pagrindai, ORACLE DB, PL/SQL; •JAVA technologijos Spring, Apache CXF, Metro Web services; •Patirtis su Glassfish, Jetty aplikacijų serveriais; •Programavimo įrankiai: Maven, Jenkins, Ant, Git; •Web technologijų išmanymas (HTML, CSS, JavaScript, JS frameworks); •Bankinės veiklos procesų supratimas; •Anglų kalbos žinios.

Įmonė siūlo

•Patrauklų atlyginimą;
•Tarptautinės įmonės socialines garantijas;
•Geras darbo sąlygas ir visas darbui reikalingas priemones;
•Kvalifikacijos tobulinimo galimybes.

Motyvacinį laišką ir gyvenimo aprašymą (CV) su nuoroda „Programų sistemų vystytojas (-a)" siųskite per CV Market sistemą arba adresu: Perkūnkiemio g. 3, LT-12127 Vilnius.

Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktus kandidatus.