2022-07-29 11:26:48

Viešbučio vadovo asistento (-ės)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Ištaigingas ir prašmatnus 4* žvaigždučių viešbutis „Moon Garden“ ieško:

KOLEKTYVO NARIO VIEŠBUČIO VADOVO ASISTENTO (-ĖS) PAREIGOMS

Patikėsime daug skirtingų darbų, kur jūs galės įgyti, kaupti ir ugdyti savo patirtį:
1) Kurti, derinti ir planuoti reklamos turinį
2) Valdyti socialinių tinklų magiją
3) Dirbti su B2B segmentu
4) Organizuoti renginius
5) Atlikti kitas užduotis, kad viešbutis augtų ir klestėtų
6) Kartu su vadovais atstovauti viešbutį tarptautinėse parodose

Reikalavimai

Griežtų reikalavimų kandidatams neturime. Svarbiausia, kad akyse degtų ugnelė, galvoje neūžtų vėjai, o širdyje liepsnotų troškimas daryti, klysti ir augti. Darbui reikiamas priemones duosime. Pamokas irgi. Patirtis apgyvendinimo verslo sektoriuje, bei Anglų ir Rusų k.- privalumas.

Siūlome tikrą išbandymą, o ne kavos nešiojimą. Tikri tikslai, tikri darbai, tikros ir privilegijos. Pasirinktas kandidatas gaus visas reikiamas darbo priemones, atlyginimą ir neįkainojamų žinių.