2022-07-29 11:26:48

Projektų vadovo asistentas (-ė)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Kokias užduotis reikės atlikti:
- Tvarkyti interneto svetainę, tvarkyti papildomas interneto svetaines tam tikriems produktams;
- Ruošti straipsnius, pranešimus, aprašymus apie produktus;
- Skambinti, rašyti, važiuoti pas architektus, projektuotojus, dizainerius ir pan.
- Pristatyti įmonės produktus pas architektus, projektuotojus, dizainerius;
- Surinkti informaciją apie rengiamus projektus ir pateikti vadovui;
- Ruošti produktų pristatymus ir trumpus seminarus įmonėje;
- Padėti tvarkyti produktų ekspoziciją ir atlikti kitas svarbias užduotis.

Reikalavimai

Kokį kandidatą norėtume matyti mūsų komandoje: - Atsakingą, savarankišką, kūrybingą; - Iškalbingą, mokantį puikiai rašyti ir kalbėti lietuvių kalba; - Turintį patirties pardavimuose, bendravime su klientais; - Mokantį gerai darbuotis kompiuteriu (MS Office paketas ir kt.); - Sugebantį dirbti komandoje, optimistą ir mokantį siekti geriausio rezultato; - Turintį vairuotojo pažymėjimą. Privalumai: - rusų kalbos žinios. Jeigu esi studentas ir šis darbas Tau būtų įdomus, mes laukiame Tavo CV

Įmonė siūlo

Ką mes siūlome:
- Lankstų, suderinamą su kita veikla, darbo grafiką;
- Atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų;
- Kokybiškam darbui atlikti reikalingas priemones;
- Galimybę tobulėti ir mokytis.

Papildoma informacija

Darbuotojas reikalingas nedelsiant ir pastoviam darbui.