2022-07-29 11:26:48

Administratorė (-ius)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

  • Įmonės dokumentų judėjimo, administravimo, saugojimo organizavimas bei kontrolė;
  • Skambučių priėmimas bei nukreipimas adresatams;
  • Įmonės svečių priėmimas;
  • Raštų rengimas, sutarčių registravimas;
  • Administracinio bei organizacinio pobūdžio pagalba įmonės darbuotojams;
  • Biuro aprūpinimas būtinosiomis priemonėmis;
  • Kuro apskaita; spec. rūbų išdavimo darbuotojams apskaita;
  • Kitos vadovo skiriamos užduotys.
  • Reikalavimai

  • Ne mažesnė kaip 1 metų administracinio darbo patirtis;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Geros anglų arba vokiečių kalbos žinios;
  • Greita orientacija, atsakingumas, kruopštumas, iniciatyvumas. Privalumai:
  • Teisinės arba statybos inžinerijos žinios;
  • Darbo patirtis su buhalterine apskaitos programa.
  • Įmonė siūlo

    Mes jums siūlome:
  • Atsakingą darbą draugiškame kolektyve;
  • Galimybę derinti darbo grafiką;
  • Konkurencingą atlyginimą bei visas socialines garantijas ir priemones reikalingas darbui. Gyvenimo aprašymą (CV) su nuoroda „Administratorė (-ius)“ prašome iki 2016 m. vasario mėn. 29 d. Telefonas pasiteiravimui 8-5-210-4225.