2022-07-29 11:26:48

Pastolių montuotojas

CVMarket.lt klientas
Nuo 1600 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Įmonės Grupacon ilgalaikė darbo patirtis užtikrino lyderio poziciją Europos rinkoje dirbant su pastoliais, izoliavimu ir dažymu. Šiuos rezultatus pasiekėme tik turėdami profesionalią darbuotojų komandą, kurioje šiuo metu dirba 3000 darbuotojų, iš kurių didelis skaičius yra lietuviai.

Toliau plečiantis įmonės veiklai, augant projektų skaičiui – ieškome specialistų, norinčių prisijungti prie mūsų komandos ir siūlome darbą pastolių montuotojams Olandijoje bei Belgijoje vykstančiuose projektuose.

Reikalavimai

- Geros anglų arba vokiečių kalbos žinios; Privalumai: - Darbo patirtis montuojant Layher ( modul ) – pramoninius pastolius; - VCA diplomas; - Steigerbouwer A / B kategorija. Neturintiems šio darbo patirties, suteikiame galimybę baigti 2 sav. trukmės pastolių surinkimo/ išardymo nemokamus kursus Kaune. Jau turintiems darbo patirties ar baigusiems kursus organizuojame VCA egzaminus.

Įmonė siūlo

- Patrauklų ir laiku mokamą atlyginimą;
- Suteikti automobilį ir kuro kompensaciją;
- Apgyvendinimą;
- Galimybę tobulėti ir kelti kvalifikaciją;
- Nemokamą apgyvendinimą kursų metu.

Su mumis galite susisiekti šiais kontaktiniais telefono numeriais:
Kauno filialas:
861457777
864449999
865717171

Klaipėdos filialas:
861216211