Pardavėjas (-a) - konsultantas (-ė) kosmetikos parduotuvėse Europos miestuose

CVMarket.lt klientas
1000 - 3000 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Darbą siūlome parduotuvėse Vokietijoje, UK, Austrijoje, Belgijoje arba Čekijoje.

Pardavimo konsultantai kviečia klientus apsilankyti parduotuvėje, kuri yra įsikūrusi miesto centre ir supažindina su kosmetikos asortimentu. Leidžia klientams išbandyti produkciją.

Demonstravimo tikslas yra parduoti produktus, kurie turi aukščiausių savybių: makiažas yra 100% natūralus, o kremuose ir kaukėse yra deimantų, aukso, perlo arba rubino dulkių.

Mūsų parduotuvėse visą dieną skamba muzika, kuri padeda sukuri draugišką aplinką ne tik klientams, bet ir darbuotojams.

Šis darbo tipas yra konkurencingiems, atkakliems žmonėms, kurie supranta pardavimų vertę ir svarbą.

Reikalavimai

Anglų - šnekamoji (lygis neprivalomas).

Noras išmokti naujovių apie profesionalius kosmetikos produktus (plaukų ir odos priežiūros, mineralinį makiažą, pylingą ir t.t)

Teigiamas požiūris, iniciatyvumas, orientacija į pasiekimus.

Pageidautina panašaus darbo patirtis kosmetikos pramonėje.

Pasitikėjimas savimi atstovaujant MICA BEAUTY bendrovę, jos vertybes ir produktus klientams.

Tvarkinga išvaizda.

Patirtis nėra būtina, nes mes siūlome visus mokymus!

Kviečiame dirbti visus norinčius.

Tarptautinė kompanija siūlo dirbti kosmetikos pardavimuose įvairiose šalyse.

Visas apmokymas darbo vietoje, pradedant nuo pirmos dienos (produkto informacijos, pardavimo būdų ir t.t.)!

Galimybė gyventi kompanijos būste (esančiame santykinai netoli darbo vietos ir miesto centro, bei puikiu susisiekimu).

Pirmąjį mėnesį apgyvendinimas nemokamai!

Švari, jauki, moderni ir draugiška darbo aplinka, su profesionaliais kosmetikos gaminiais.

Galimybė gauti skatinimąsias premijas arba paaukštinimą, remiantis darbo požiūriu ir pasiekimais.

Konsultavimas ir pagalba įdarbinimo klausimais ir teisinių formalumų naujoje šalyje (nuo registracijos iki banko sąskaitos atidarymo ir kt.)

Galimybė keliauti ir dirbti, nes įmonė turi 400 parduotuvių įvairiose šalyse.

Aukšti atlyginimai + premijas! Pirmo mėnesio atlyginimas 800 eur į rankas.

Skrydžio bilietą apmokėsime jums po 3 mėnesių!

Siuskite CV, o mes pakviesime jus darbo pokalbiui Skype ir atsakysime į visus jums rūpimus klausimus!