2022-07-29 11:26:48

Prekybos atstovas

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Darbas visoje Lietuvos teritorijoje – aktyvi naujų klientų paieška.
„Šaltieji skambučiai“ potencialiems klientams.
Susitikimai ir paslaugų prezentavimas, 3-5 susitikimai per dieną.
Klientų vedimas iki sėkmingo sandorio.
Santykių palaikymas (būtina sukurti savo duomenų/kontaktų bazę).
Ataskaitų vadovybei ruošimas.

Reikalavimai

Iš jūsų tikimės:
Motyvacijos aktyviai dirbti siekiant rezultatų; iniciatyvos ir pozityvaus požiūrio į darbą.
Puikios lietuvių kalbos, anglų - šnekamojo lygio, rusų - pageidautina.
Darbo su MS Office programomis įgudžių.
Galimybės vykti į komandiruotes.

Asmeninės savybės:
Organizaciniai įgūdžiai, savarankiškumas priimant sprendimus, tikslumas, atsakingumas, lojalumas.

Įmonė siūlo

Ką mes siūlome:
Įdomus ir atsakingas darbas augančioje įmonėje.
Galimybė kilti karjeros laiptais ir ateityje užimti vedančiąsias pozicijas kompanijoje.
Aukštas ir progresyvus darbo atlygis: siūlome 40% neto išmokas nuo uždirbtų pinigų.
Draugiška, palaikanti ir daugiatautė komanda.
Apmokymas ir galimybė profesionaliai tobulėti.

Jei tau nesvetimos mūsų vertybės ir esi pasiruošęs/-usi prisidėti prie kompanijos plėtros, siųsk savo CV ir motyvacinį laišką elektroniniu adresu julija@it.lv