2022-07-29 11:26:48

Padavėja (-as) / kasininkė (-as)

CVMarket.lt klientas
Nuo 535 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

- Priimti klientų užsakymus
- Dirbti su kasos aparatu
- Pavalyti salės stalus
- Gaminti kavą, sultis, iškepti paruoštas bandeles
- Aptarnauti konferencijų salę. (nunešti, parnešti indus, maistą, gėrimus)
- Atlikti kitus šiai pareigybei priskirtinus darbus
Darbo grafikas darbo dienomis: (savaitgaliai ir švenčių dienos laisvos):
- 7:30 - 16:00 arba 10:00 - 18:00 (pakaitomis, bus galima derintis su kolege)
Atlyginimas 2,62 Eurai (į rankas) už kiekvieną išdirbtą valandą bei nemokami pietūs.
Darbdavys pasirūpina visais mokesčiais ir soc. garantijomis, kaip numato įstatymas.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis - būtų privalumas
- atsakingumas
- darbštumas
- punktualumas
- greita orientacija
Darbuotojo ieškome pastoviam darbui.

Įmonė siūlo

Mes Jums siūlome:
- Visada laiku mokamą atlyginimą (2,62Eurai į rankas/valanda)
- Nemokamą maitinimą
- Socialnes garantijas
- Puikias darbo sąlygas
- Draugišką kolektyvą ir gerą atmosferą darbe
- Mūsų darbuotojai sako, kad čia dirbti gera.