2022-07-29 11:26:48

Betono elementų gamintojas

CVMarket.lt klientas
2000 - 3000 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Siūlome darbą Suomijoje profesionaliems betono elementų gamintojams. Darbo pareiga – įvairių betono ruošinių gaminimas pagal brėžinius. Ieškome darbininkų, kurie gamina: - SIENŲ ELEMENTUS (sandwich, plautas betonas, akmenbetonis) - TT, TTS - SKOBTAS PLOKŠTES - STULPUS, ATRAMAS - SKLENDES - BALKONUS - FORMAS - GELEŽIES DARBAI – ARMAVIMAS

Reikalavimai

- betono gaminių gaminimo darbo patirtis;
- suomių ir (ar) rusų kalbos mokėjimas;
- Lietuvos pilietybė arba ES pasas;
- pageidautina mokėti vairuoti automobilį;
- pareigingumas, tikslumas, korektiškumas.

Įmonė siūlo

- stabilų darbą;
- darbą pamainomis;
- atlyginimą du kartus per mėnesį;
- įmonė užtikrina apgyvendinimą (dviejų kambarių butą, viename bute – daugiausia 2 žmonės);
- išlaidų kompensavimą (laivo bilietai, šildymas, darbo drabužiai, saugumo įranga);
- darbdavys užtikrina draudimą;
- įmonė garantuoja pagalbą tvarkant dokumentus, kurie būtini norint dirbti Suomijoje.