2022-07-29 11:26:48

SĄMATININKAS (-ė) norvegiškoje įmonėje darbui Lietuvoje

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Esame norvegiško kapitalo statybos įmonė, sėkmingai dirbanti nuo 2012 metų. Orientuoti į aukštos kokybės bei aptarnavimo paslaugas. Turime sukaupę didžiulę patirtį įgyvendinant sėkmingus projektus mūsų klientams Norvegijoje. Visada ieškome talentingų žmonių, kurie nori tobulėti bei prisidėti prie mūsų įmonės augimo. Šiuo metu į savo komandą kviečiame PROFESIONALŲ SĄMATININKĄ (-Ę)!

Būsite atsakingi už:

- Sąmatų bei komercinių pasiūlymų sudarymą;
- Konkursinės medžiagos ruošimą ir teikimą;
- Sąmatų derinimą su užsakovais ir rangovais;
- Atliktų darbų aktų ruošimą;
- Objekto sėkmingumo analizę ir vertinimą;
- Bendravimą su tiekėjais;
- Kainų lygio rinkoje tyrimą ir analizę.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:

- Turite ne mažesnę nei 3 metų darbo patirtį rengiant sąmatas Astera arba Sistela programomis;
- Puikiai išmanote statybos darbų procesus;
- Pasižymite analitiniu mąstymu;
- Esate atidus detalėms, kruopštus bei atsakingas;
- Puikiai susikalbate anglų kalba/norvegų kalba didžiulis privalumas.

- Darbą patikimoje ir profesionalioje TARPTAUTINĖJE kompanijoje;
- Jūsų kompetenciją įvertinti PUIKIU atlygiu ir PATRAUKLIOMIS darbo sąlygomis;
- Tapti tarptautinės komandos dalimi, kur drauge kursime patrauklius sprendimus klientams.

Jei esate reiklus sau ir aplinkiniams, siekdamas tikslo lanksčiai prisitaikote prie aplinkybių ir kuriate pridėtinę vertę įmonei, mes Jums siūlome puikias darbo sąlygas bei atlygį, atitinkantį Jūsų kompetenciją!